Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Měřící přístroje elektrikářské
- EMOS M0018 UNITESTER MS-18
EMOS M0018 UNITESTER MS-18
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 3
- Produkty kategorie7
EMOS M0018 UNITESTER MS-18DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ52,00 Kč/ ks42,98 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
EMOS M0018 UNITESTER MS-18 zkoušečka napětí s optickou signalizací. Zkoušečka je určena ke zjišťování střídavého napětí 70–250 V a stejnosměrného napětí 0–250 V. Zkoušečka zjišťuje také polaritu zdrojů nebo zkrat. Zkoušečka napětí je napájena 2× LR41 (součást balení).
Parametry
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Obecné číslo | M0018 |
| Produktové číslo | 2201001000 |
| EAN | 8595025301185 |
| střídavé napětí | 70 až 250 V bezkontaktně |
|---|---|
| určení polarity | ano |
| signalizace | optická |
| určení fáze a sledu | ne |
|---|---|
| měření spojitosti obvodů | ne |
| napájení | 2× 1,5 V LR41 (součástí balení) |
| stejnosměrné napětí | 0 až 250 V bezkontaktně |
| bezkontaktní měření | polarita zdrojů, zkratu, vyzařování mikrovlnných trub, monitorů |
| frekvenční rozsah | 0–60 Hz |
| nastavení dvou citlivostí | ne |
| stejnosměrné a střídavé napětí | 0–250 V, 70–250 V |
| prodejní obal | 1 ks, blistr |
Produkty kategorie 7
3 hodnocení
873,00 Kč
/
ks
721,49 Kč
bez DPH
873,00 Kč
/
ks
721,49 Kč
bez DPH
DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
1 hodnocení
242,00 Kč
/
ks
200,00 Kč
bez DPH
242,00 Kč
/
ks
200,00 Kč
bez DPH
DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
1 hodnocení
323,00 Kč
/
ks
266,94 Kč
bez DPH
323,00 Kč
/
ks
266,94 Kč
bez DPH
DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
0 hodnocení
1 451,00 Kč
/
ks
1 199,17 Kč
bez DPH
1 451,00 Kč
/
ks
1 199,17 Kč
bez DPH
DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
1 hodnocení
856,00 Kč
/
ks
707,44 Kč
bez DPH
856,00 Kč
/
ks
707,44 Kč
bez DPH
DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
0 hodnocení
440,00 Kč
/
ks
363,64 Kč
bez DPH
440,00 Kč
/
ks
363,64 Kč
bez DPH
DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
0 hodnocení
835,00 Kč
/
ks
690,08 Kč
bez DPH
835,00 Kč
/
ks
690,08 Kč
bez DPH
DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
Zboží zařazeno v kategoriích











