Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Měřící přístroje elektrikářské
- EMOS M3691 Multimetr MD-410
EMOS M3691 Multimetr MD-410
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Produkty kategorie7
EMOS M3691 Multimetr MD-410DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ835,00 Kč/ ks690,08 Kč bez DPH
EMOS M3691 Multimetr MD-410 využijete jak na běžnou údržbu elektrických zařízení, tak i v budování nových elektrických rozvodů. Díky tomuto multimetru budete mít při práci s elektřinou tu pravou jistotu.
Výhody produktu
Bezkontatní zjištění napětí, LED svítilna, měření teploty.
Rozšířený popis

Multimeter MD-410
Univerzálny multimeter, ktorý sa v ponuke nachádza na pomyselnej hranici medzi špičkovými profesionálnymi prístrojmi a hobby technikou. Odhalí každý elektrický problém s veľmi dobrou presnosťou. Jeho hlavnými benefitmi sú najmä funkcia testovania batérií, záznam nameraných hodnôt a bezkontaktnej detekcie napätia. Vďaka bezkontaktnej detekcii napätia nie je problém rýchlo a veľmi bezpečne overiť, či nie je zapojená elektrika pred zásahom napr. do zásuvky.

Komfortné a rýchle používanie
Multimeter MD-410 umožňuje meranie jednosmerného aj striedavého prúdu a hodnôt napätia až 300 V.
Vďaka podsvietenému displeju nie je problém s multimetrom pracovať aj za zhoršených svetelných podmienok. Pri jeho používaní vám prácu uľahčí akustická signalizácia, bonusom naviac je potom možnosť merania teploty v rozsahu 0 °C až +1 000 °C.
Inteligentné pripojenie meracích šnúr zabráni nechcenému poškodeniu multimetra. Pri otočení kolieskom pre nastavenie merných veličín sa na multimetri jedna zdierka zaslepí a vy pripojíte meracie hroty vždy do dvoch správnych zdierok.
Súčasťou balenia sú meracie hroty i 9 V batéria, takže prístroj je okamžite pripravený k použitiu.
Parametry
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Obecné číslo | M3691 |
| Produktové číslo | 2202016000 |
| EAN | 8592920063767 |
| volba rozsahu | manuální |
|---|---|
| AC napětí | 200 mV – 300 V |
| AC proud | 20 mA – 10 A |
| DC napětí | 200 mV – 300 V |
| DC proud | 20 mA – 10 A |
| elektrický odpor | 200 Ohm – 20 MOhm |
| spojitost obvodů | ano |
| test diod | ano |
|---|---|
| test tranzistorů | ne |
| bezkontaktní detekce AC napětí | ano |
| kontaktní detekce AC napětí | ne |
| test baterií | ano |
| měření teploty | 0 °C až +1 000 °C |
| záznam max. hodnoty | ne |
| záznam naměřené hodnoty | ano |
| automatické vypnutí | ne |
| zobrazení displeje | 3,5 digit |
| podsvícení displeje | ano |
| indikace slabé baterie | ano |
| rozměr | 168 × 83 × 35 mm |
| klešťový multimetr | ne |
| součást dodávky | baterie, návod, měřicí hroty |
| napájení | 1× 9 V (součástí balení) |
| prodejní obal | 1 ks, blistr |












