Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Měřící přístroje elektrikářské
- EMOS M2092 Multimetr MD-220
EMOS M2092 Multimetr MD-220
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Produkty kategorie7
EMOS M2092 Multimetr MD-220DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ440,00 Kč/ ks363,64 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
EMOS M2092 Multimetr MD-220 využijete jak na běžnou údržbu elektrických zařízení, tak i v budování nových elektrických rozvodů. Díky tomuto multimetru budete mít při práci s elektřinou tu pravou jistotu.
Parametry
| Značka | EMOS |
|---|---|
| Obecné číslo | M2092 |
| Produktové číslo | 2202003000 |
| EAN | 8595025314703 |
| volba rozsahu | manuální |
|---|---|
| AC napětí | 2–600 V |
| AC proud | 2 mA – 10 A |
| DC napětí | 200 mV – 600 V |
| DC proud | 2 mA – 10 A |
| elektrický odpor | 200 Ohm – 20 MOhm |
| spojitost obvodů | ano |
| test diod | ano |
|---|---|
| test tranzistorů | ano |
| bezkontaktní detekce AC napětí | ne |
| kontaktní detekce AC napětí | ne |
| test baterií | ne |
| měření teploty | ne |
| záznam max. hodnoty | ne |
| záznam naměřené hodnoty | ne |
| automatické vypnutí | ne |
| zobrazení displeje | 3,5 digit |
| podsvícení displeje | ne |
| indikace slabé baterie | ano |
| rozměr | 32 × 85 × 165 mm |
| klešťový multimetr | ne |
| součást dodávky | baterie, návod, měřicí hroty |
| napájení | 1× 9 V (součástí balení) |
| prodejní obal | 1 ks, blistr |
Produkty kategorie 7
3 hodnocení
52,00 Kč
/
ks
42,98 Kč
bez DPH
52,00 Kč
/
ks
42,98 Kč
bez DPH
DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
3 hodnocení
873,00 Kč
/
ks
721,49 Kč
bez DPH
873,00 Kč
/
ks
721,49 Kč
bez DPH
DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
1 hodnocení
242,00 Kč
/
ks
200,00 Kč
bez DPH
242,00 Kč
/
ks
200,00 Kč
bez DPH
DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
1 hodnocení
323,00 Kč
/
ks
266,94 Kč
bez DPH
323,00 Kč
/
ks
266,94 Kč
bez DPH
DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
0 hodnocení
1 451,00 Kč
/
ks
1 199,17 Kč
bez DPH
1 451,00 Kč
/
ks
1 199,17 Kč
bez DPH
DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
1 hodnocení
856,00 Kč
/
ks
707,44 Kč
bez DPH
856,00 Kč
/
ks
707,44 Kč
bez DPH
DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
0 hodnocení
835,00 Kč
/
ks
690,08 Kč
bez DPH
835,00 Kč
/
ks
690,08 Kč
bez DPH
DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
Zboží zařazeno v kategoriích










