Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER LC1D150P7 Stykač 150A 3p+1Z+1V 230VAC cívka s odrušovacím modulem
- Akce

- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER LC1D150P7 Stykač 150A 3p+1Z+1V 230VAC cívka s odrušovacím modulemDO 3 PRACOVNÍCH DNŮ8 405,00 Kč/ ks6 946,28 Kč bez DPH
SCHNEIDER LC1D150P7 Stykač 150A 3p+1Z+1V 230VAC cívka s odrušovacím modulem
TeSys D stykač, 3P (3Z), pro aplikace ovládání motoru do 150 A/1000 V AC-3 (75kW@400V). Poskytuje cívku 230 V 50/60 Hz AC s odrušovacím modulem, 1 Z + 1 V vestavěnými pomocnými kontakty (spínací kontakty), připojení napájení šroubovými konektory 2 vstupy, ovládání šroubovou svorkou seznamy. Pro provozní rychlosti do 1200 cyklů/hod. a prostředí až do 60 °C zajišťuje vysokou spolehlivost a odolnost. Kompaktní (šířka 120 mm), montáž na 2 lišty DIN nebo šroubové upevnění. Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), vyhovuje Green Premium (RoHs/Reach).
PARAMETRY
| řada | TeSys |
|---|---|
| výrobková řada | TeSys Deca |
| typ produktu nebo součásti | Stykač |
| označení přístroje | LC1D |
| použití stykače | Ovládání motoru Odporová zátěž |
| kategorie použití | AC-3 AC-4 AC-1 AC-3e |
| popis pólů | 3P |
| [Ue] jmenovité pracovní napětí | Výkonový obvod: <= 1000 V AC 25...400 Hz Výkonový obvod: <= 300 V DC |
| [Ie] jmenovitý pracovní proud | 200 A 60 °C) při <= 440 V AC AC-1 pro výkonový obvod 150 A 60 °C) při <= 440 V AC AC-3 pro výkonový obvod 150 A 60 °C) při <= 440 V AC AC-3e pro výkonový obvod |
| [Uc] control circuit voltage | 230 V AC 50/60 Hz |
| výkon motoru (kW) | 40 kW při 220...230 V AC 50/60 Hz (AC-3) 75 kW při 380...400 V AC 50/60 Hz (AC-3) 80 kW při 415...440 V AC 50/60 Hz (AC-3) 90 kW při 500 V AC 50/60 Hz (AC-3) 100 kW při 660...690 V AC 50/60 Hz (AC-3) 75 kW při 1000 V AC 50/60 Hz (AC-3) 22 kW při 400 V AC 50/60 Hz (AC-4) 40 kW při 220...230 V AC 50/60 Hz (AC-3e) 75 kW při 380...400 V AC 50/60 Hz (AC-3e) 80 kW při 415...440 V AC 50/60 Hz (AC-3e) 90 kW při 500 V AC 50/60 Hz (AC-3e) 100 kW při 660...690 V AC 50/60 Hz (AC-3e) 75 kW při 1000 V AC 50/60 Hz (AC-3e) |
|---|---|
| výkon motoru HP (UL / CSA) | 40 hp při 200/208 V AC 50/60 Hz pro 3 fáze motory 50 hp při 230/240 V AC 50/60 Hz pro 3 fáze motory 100 hp při 460/480 V AC 50/60 Hz pro 3 fáze motory 125 hp při 575/600 V AC 50/60 Hz pro 3 fáze motory |
| označení kompatibility | LC1D |
| složení sílových kontaktů pólu | 3 Z |
| kompatibilita kontaktu | M13 |
| Přední kryt | Ano |
| [Ith] jmenovitý tepelný proud | 200 A při <60 °C pro výkonový obvod |
| Irms jmen.zapínací proud | 140 A AC pro signalizační obvod podle IEC 60947-5-1 250 A DC pro signalizační obvod podle IEC 60947-5-1 1660 A při 440 V pro výkonový obvod podle IEC 60947 |
| jmenovitá vypínací schopnost | 1400 A při 440 V pro výkonový obvod podle IEC 60947 |
| [Icw] jmenovitý krátkodobý výdržný proud | 250 A při <40 °C - 10 min pro výkonový obvod 580 A při <40 °C - 1 min pro výkonový obvod 1200 A při <40 °C - 10 s pro výkonový obvod 1400 A při <40 °C - 1 s pro výkonový obvod 100 A - 1 s pro signalizační obvod 120 A - 500 ms pro signalizační obvod 140 A - 100 ms pro signalizační obvod |
| jmenovitý proud pojistky | 10 A gG pro signalizační obvod podle IEC 60947-5-1 315 A gG při <= 690 V koordinace typ 1 pro výkonový obvod 250 A gG při <= 690 V koordinace typ 2 pro výkonový obvod |
| průměrná impedance | 0,6 mΩ - Ith 200 A 50 Hz pro výkonový obvod |
| ztrátový výkon na pól | 24 W AC-1 13,5 W AC-3 13,5 W AC-3e |
| [Ui] jmenovité izolační napětí | Výkonový obvod: 600 V CSA certifikováno Výkonový obvod: 600 V UL certifikováno Výkonový obvod: 1000 V podle IEC 60947-4-1 Signalizační obvod: 690 V podle IEC 60947-1 Signalizační obvod: 600 V CSA certifikováno Signalizační obvod: 600 V UL certifikováno |
| kategorie přepětí | III |
| stupeň znečištění | 3 |
| [Uimp] jmenovité impulzní výdržné napětí | 8 kV podle IEC 60947 |
| úroveň bezpečnosti a spolehlivosti | B10d = 1369863 cykly stykač s jmenovitým zatížením podle EN/ISO 13849-1 B10d = 20000000 cykly stykač s mechanickým zatížením podle EN/ISO 13849-1 |
| mechanická životnost | 8 Mcyklů |
| elektrická životnost | 0,85 Mcyklů 150 A AC-3 při Ue <= 440 V 1 Mcyklů 200 A AC-1 při Ue <= 440 V 0,85 Mcyklů 150 A AC-3e při Ue <= 440 V |
| typ ovládacího obvodu | AC při 50/60 Hz standardní |
| provedení cívky | Vestavěná obousměrná omezující odrušovací dioda |
| meze napětí ovl. obvodu | 0,3...0,5 Uc -40…70 °C odpadnutí AC 50/60 Hz 0,8...1,15 Uc -40…55 °C provozní AC 50/60 Hz 1 ... 1,15 Uc 55…70 °C provozní AC 50/60 Hz |
| spotřeba při přítahu (VA) | 280…350 VA 60 Hz cos fi 0,9 20 °C) 280…350 VA 50 Hz cos fi 0,9 20 °C) |
| přídržný příkon ve VA | 2…18 VA 60 Hz cos fi 0,9 20 °C) 2…18 VA 50 Hz cos fi 0,9 20 °C) |
| tepelné ztráty | 3…4,5 W při 50/60 Hz |
| provozní doba | 20...35 ms spínání 40...75 ms vypínání |
| maximální provozní rychlost | 1200 cyk/h při <60 °C |
| Připojení - svorky | Šroubové svorky ovládací obvod: 2 1…2,5 mm² - tuhost kabelu: ohebný s kabelovou koncovkou Šroubové svorky ovládací obvod: 1 1…2,5 mm² - tuhost kabelu: ohebný s kabelovou koncovkou Šroubové svorky ovládací obvod: 1 1…2,5 mm² - tuhost kabelu: ohebný bez kabelové koncovky Šroubové svorky ovládací obvod: 2 1…2,5 mm² - tuhost kabelu: ohebný bez kabelové koncovky Šroubové svorky ovládací obvod: 1 1…2,5 mm² - tuhost kabelu: pevný bez kabelové koncovky Šroubové svorky ovládací obvod: 2 1…2,5 mm² - tuhost kabelu: pevný bez kabelové koncovky Konektor výkonový obvod: 1 10…120 mm² - tuhost kabelu: ohebný bez kabelové koncovky Konektor výkonový obvod: 2 10…50 mm² - tuhost kabelu: ohebný bez kabelové koncovky Konektor výkonový obvod: 1 10…120 mm² - tuhost kabelu: ohebný s kabelovou koncovkou Konektor výkonový obvod: 2 10…50 mm² - tuhost kabelu: ohebný s kabelovou koncovkou Konektor výkonový obvod: 1 10…120 mm² - tuhost kabelu: pevný bez kabelové koncovky Konektor výkonový obvod: 2 10…50 mm² - tuhost kabelu: pevný bez kabelové koncovky |
| kroutící moment | Ovládací obvod: 1,2 N.m - na šroubové svorky - pomocí šroubováku plochý Ø 6 mm Ovládací obvod: 1,2 N.m - na šroubové svorky - pomocí šroubováku Philips č. 2 Výkonový obvod: 12 N.m - na konektor šestihranný 4 mm Ovládací obvod: 1,2 N.m - na šroubové svorky - pomocí šroubováku pozidriv No 2 |
| Složení pomocného kontaktu | 1 Z + 1 V |
| typ pomocných kontaktů | Typ mechanicky svázané kontakty 1 Z + 1 V podle IEC 60947-5-1 typ zrcadlové kontakty 1 V podle IEC 60947-4-1 |
| frekvence signalizačního obvodu | 25...400 Hz |
| minimální spínané napětí | 17 V pro signalizační obvod |
| minimální spínací proud | 5 mA pro signalizační obvod |
| izolační odpor | > 10 MΩ pro signalizační obvod |
| nepřekrývající se čas | 1,5 ms při vypnutí mezi V a Z kontaktem 1,5 ms při zapnutí mezi V a Z kontaktem |
| upevnění | Deska Lišta |
| standardy | CSA C22.2 č. 14 EN 60947-4-1 EN 60947-5-1 IEC 60947-4-1 IEC 60947-5-1 UL 508 |
|---|---|
| certifikace výrobků | DNV GOST RINA UL CSA LROS (Lloyds register of shipping) gL CCC BV UKCA CE |
| stupeň krytí IP | IP20 čelní podle IEC 60529 |
| použití ochrany | TH podle IEC 60068-2-30 |
| klimatická odolnost | Podle IACS E10 vystavení vlhkému teplu |
| dovolená teplota okolního vzduchu | -40…60 °C 60…70 °C se snížením zatížení |
| pracovní nadmořská výška | 0...3000 m |
| požární odolnost | 850 °C podle IEC 60695-2-1 |
| odolný proti působení plamene | V1 podle UL 94 |
| mechanická robustnost | Vibrace stykač vypnut (2 Gn, 5...300 Hz) Vibrace stykač sepnut (4 Gn, 5...300 Hz) Rázy stykač sepnut (15 Gn po dobu 11 ms) Rázy stykač vypnut (6 Gn po dobu 11 ms) |
| výška | 158 mm |
| šířka | 120 mm |
| hloubka | 136 mm |
| hmotnost přístroje | 2,5 kg |

