Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Kabely a vodiče
- Prodlužovací kabely
- Prodlužovací kabely se zásuvkami a USB porty
- EMOS P04119U Rozbočovací kostka s prodlužovacím přívodem 4 zás. + 2x USB 1,9m
EMOS P04119U Rozbočovací kostka s prodlužovacím přívodem 4 zás. + 2x USB 1,9m
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
EMOS P04119U Rozbočovací kostka s prodlužovacím přívodem 4 zás. + 2x USB 1,9mdo 3 pracovních dnů406,00 Kč/ ks335,54 Kč bez DPH
EMOS P04119U Rozbočovací kostka s prodlužovacím přívodem 4 zás. + 2x USB 1,9m
Prodlužovací přívod ve tvaru kostky se 4 zásuvky (250 V~, 16 A, 3 680W) a 2mi USB porty (max.2,1 A), délkou připojovacího kabelu 1,9 m nabízí ideální funkční a elegantní řešení do Vaší domácnosti, kancelářských prostor.
Součástí balení je držák pro snadné upevnění na stůl. Dětské clonky jsou samozřejmostí u všech zásuvek.
Spotřeba 0,1 W bez zátěže.
Výhody produktu
Ideální a funkční řešení, kompaktnost. USB výstup.
Rozšířený popis
Prodlužovací kabel kostka
Prodlužovací přívod a rozbočovací zásuvka v jednom. Navzdory své okouzlující skladnosti (80 × 80 × 80 mm) vám nabízí celkem 4 klasické zásuvky a 2 USB nabíjecí výstupy, kterým spravedlivě rozděluje energii získanou z elektrické sítě. Pro svou praktičnost a moderní pojetí se stane oblíbeným doplňkem vašeho obývacího pokoje, pracovny nebo kanceláře. Konečně prodlužovačka, kterou se nebudete snažit zamaskovat, ale naopak jí vyberete čestné místo – přesně tam, kde ji nejvíce potřebujete.
Prodlužovák i USB nabíječka
Celkem 6× znásobí kapacitu zásuvky tím, že vám umožní připojit 4 elektrická zařízení zároveň + 2 mobilní telefony (nebo jinou spotřební elektroniku s USB). Díky praktickému rozložení jednotlivých výstupů si připojené kabely nijak nepřekáží, a nedostatek místa nepocítíte ani při zapojení většího adaptéru (třeba nabíječky baterií).
Vzhůru k výškám
Jak zařídit, aby vám 1,9 m dlouhý prodlužovací kabel a samotná koncovka nepřekážely na zemi, třeba při uklízení? Využijte chytrý držák, který najdete v balení. Kostku do něj jednoduše nacvaknete a pomocí přiložených šroubů nebo lepicí pásky ho připevníte zespodu k desce stolu nebo ke zdi.
Parametry
| délka | 1,9 m |
|---|---|
| počet zásuvek | 4 |
| vypínač | ne |
| barva | bílá |
| průřez vodiče | 1,0 mm² |
|---|---|
| USB výstup | 2× Σ 2,1 A max. (10,5 W) |
| napětí | 250 V~ |
| proud | 16 A max. |
| krytí | IP20 |
| typ izolace | PVC |
| max. zátěž | 3 680 W |
| vodič | H05VV-F3G |
| materiál zásuvky a vidlice | plast |
| dětské clonky | ano |
| prodejní obal | 1 ks, krabice |


