Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Kabely a vodiče
- Chráničky kabelů do země
- Ohebná dvouplášťová korugovaná chránička KF 09050 BA balení 50 m
Ohebná dvouplášťová korugovaná chránička KF 09050 BA balení 50 m
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 45
- Produkty kategorie3
Ohebná dvouplášťová korugovaná chránička KF 09050 BA balení 50 mSKLADEM1 299,00 Kč/ ks1 073,55 Kč bez DPH
Balení 50 m délky ohebné dvouplášťové korugované chráničky KF 09050 BA pro mechanickou ochranu všech druhů energetických a telekomunikačních vedení. Chráničky jsou vyráběny dle ČSN EN 61 386-24. V každém svitku je zaveden zatahovací drát nebo provázek a nasazena spojka. V případě použití těsnicího kroužku je stupeň krytí IP 67. Při mechanickém zhutňování vrstev nad chráničkou je třeba dbát na to, aby nebyly překročeny hodnoty dovoleného zatížení chráničky.
DOPRAVA: Upozorňujeme, že jedno balení 50m je 1 balík, v případě objednání více kusů bude u každého balíku účtované přepravné dle výběru.!!!
Doporučení výrobce: Výrobce doporučuje montáž plastových trubek při teplotách nad 0 °C.
Uvnitř každé chráničky do země je připravený navléknutý provázek, na který uvážete záčátek kabelu a na druhém konci pomocí provázku kabel chráničkou snadno protáhnete. ![]() |
Třída reakce na oheň podkladového materiálu: A1
| Barva | červená |
| Materiál | HDPE |
| Bezhalogenový materiál | ano |
| Instalační teplota | -25 - 90 °C |
| Provozní teplota | -55 - 90 °C |
| Mechanická odolnost | 450 N/20 cm |
| Vnější průměr | 50 mm |
| Vnitřní průměr | 41 mm |
| Tolerance | délky ± 0,5 m |
| Minimální poloměr ohybu | 350 mm |
| Doporučení výrobce Výrobce doporučuje montáž plastových trubek při teplotách nad 0 °C. | |
| Třída reakce na oheň podkladového materiálu | A1 |
| Stupeň krytí IP 40, v případě použití těsnícího kroužku IP 67 | |
| Odpovídá normám | ČSN EN 61386-24 |






