Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Kabely a vodiče
- Chráničky kabelů do země
- Ohebná dvouplášťová korugovaná chránička KF 09040 BA balení 50 m
Ohebná dvouplášťová korugovaná chránička KF 09040 BA balení 50 m
Související produkty
6 hodnocení
165,00 Kč
/
ks
136,36 Kč
bez DPH
165,00 Kč
/
ks
136,36 Kč
bez DPH
SKLADEM
41 hodnocení
288,00 Kč
/
ks
238,02 Kč
bez DPH
288,00 Kč
/
ks
238,02 Kč
bez DPH
DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 120
- Produkty kategorie3
Ohebná dvouplášťová korugovaná chránička KF 09040 BA balení 50 mSKLADEM1 099,00 Kč/ ks908,26 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Balení 50 m délky ohebné dvouplášťové korugované chráničky KF 09040 BA pro mechanickou ochranu všech druhů energetických a telekomunikačních vedení. Chráničky jsou vyráběny dle ČSN EN 61 386-24. V každém svitku je zaveden zatahovací drát nebo provázek a nasazena spojka. V případě použití těsnicího kroužku je stupeň krytí IP 67. Při mechanickém zhutňování vrstev nad chráničkou je třeba dbát na to, aby nebyly překročeny hodnoty dovoleného zatížení chráničky.
Doporučení výrobce: Výrobce doporučuje montáž plastových trubek při teplotách nad 0 °C.
| Uvnitř každé chráničky do země je připravený navléknutý provázek, na který uvážete záčátek kabelu a na druhém konci pomocí provázku kabel chráničkou snadno protáhnete. |

Třída reakce na oheň podkladového materiálu: A1
| Barva | červená |
| Materiál | HDPE |
| Bezhalogenový materiál | ano |
| Instalační teplota | -25 - 90 °C |
| Provozní teplota | -55 - 90 °C |
| Mechanická odolnost | 450 N/20 cm |
| Vnější průměr | 40 mm |
| Vnitřní průměr | 32 mm |
| Tolerance | délky ± 0,5 m |
| Minimální poloměr ohybu | 230 mm |
| Doporučení výrobce Výrobce doporučuje montáž plastových trubek při teplotách nad 0 °C. | |
| Třída reakce na oheň podkladového materiálu | A1 |
| Stupeň krytí IP 40, v případě použití těsnícího kroužku IP 67 | |
| Odpovídá normám | ČSN EN 61386-24 |
Minimální hloubky kladení kabelů do 1000 V do země
Produkty kategorie 3
45 hodnocení
1 299,00 Kč
/
ks
1 073,55 Kč
bez DPH
1 299,00 Kč
/
ks
1 073,55 Kč
bez DPH
SKLADEM
41 hodnocení
288,00 Kč
/
ks
238,02 Kč
bez DPH
288,00 Kč
/
ks
238,02 Kč
bez DPH
DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
6 hodnocení
165,00 Kč
/
ks
136,36 Kč
bez DPH
165,00 Kč
/
ks
136,36 Kč
bez DPH
SKLADEM
Zboží zařazeno v kategoriích





