  3. SCHNEIDER LC1D25P7 Stykač 25A 1"Z" +1"V" 230VAC
SCHNEIDER LC1D25P7 Stykač 25A 1"Z" +1"V" 230VAC
SCHNEIDER LC1D25P7
SCHNEIDER LC1D25P7 Stykač 25A 1"Z" +1"V" 230VAC PARAMETRY Napětí cívky: 230 V ACJmenovitý spínaný proud: 25 AJmenovité spínané napětí: 690 V ACPočet silových kontaktů: 3 NO (spínací)Pomocné kontakty: 1 NO (spínací) + 1 NC (rozpínací)Mechanické ovládání: anoVýkon (AC3): 10 kW /400VMontáž: na DIN lišt... celý popis
Dostupnost
DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:SCHNEIDER LC1D25P7
EAN kód:3389110349955
Výrobce:Schneider
Kompletní specifikace
PARAMETRY
Napětí cívky: 230 V AC
Jmenovitý spínaný proud: 25 A
Jmenovité spínané napětí: 690 V AC
Počet silových kontaktů: 3 NO (spínací)
Pomocné kontakty: 1 NO (spínací) + 1 NC (rozpínací)
Mechanické ovládání: ano
Výkon (AC3): 10 kW /400V
Montáž: na DIN lištu nebo na desku
Připojení: šroubové
Rozměry: 92 x 85 x 45 mm