  3. SCHNEIDER LC1D18P7 Stykač 18A 1"Z" +1"V" 230VAC
SCHNEIDER LC1D18P7 Stykač 18A 1"Z" +1"V" 230VAC
SCHNEIDER LC1D18P7
SKLADEM - 1Ks SCHNEIDER LC1D18P7 Stykač 18A 1"Z" +1"V" 230VAC PARAMETRY Napětí cívky: 230 V ACJmenovitý spínaný proud: 18 AJmenovité spínané napětí: 690 V ACPočet silových kontaktů: 3 NO (spínací)Pomocné kontakty: 1 NO (spínací) + 1 NC (rozpínací)Mechanické ovládání: anoVýkon (AC3): 7,2 kW /400VMont... celý popis
Dostupnost
SKLADEM
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:SCHNEIDER LC1D18P7
EAN kód:3389110349535
Výrobce:Schneider
Kompletní specifikace
SKLADEM - 1Ks
PARAMETRY
Napětí cívky: 230 V AC
Jmenovitý spínaný proud: 18 A
Jmenovité spínané napětí: 690 V AC
Počet silových kontaktů: 3 NO (spínací)
Pomocné kontakty: 1 NO (spínací) + 1 NC (rozpínací)
Mechanické ovládání: ano
Výkon (AC3): 7,2 kW /400V
Montáž: na DIN lištu nebo na desku
Připojení: šroubové
Rozměry: 86 x 77 x 45 mm