  3. SCHNEIDER LC1D12P7 Stykač 12A 1"Z" +1"V" 230VAC
SCHNEIDER LC1D12P7 Stykač 12A 1"Z" +1"V" 230VAC
SCHNEIDER LC1D12P7
SCHNEIDER LC1D12P7 Stykač 12A 1"Z" +1"V" 230VAC SKLADEM 1 KS PARAMETRY Napětí cívky: 230 V/ACJmenovitý spínaný proud: 12AJmenovité spínané napětí: 690 V ACPočet silových kontaktů: 3 NO (spínací)Pomocné kontakty: 1 NO (spínací) + 1 NC (rozpínací)Mechanické ovládání: anoVýkon (AC3): 5,5kW /400VMontáž:... celý popis
Dostupnost
SKLADEM
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:SCHNEIDER LC1D12P7
EAN kód:3389110349306
Výrobce:Schneider
Kompletní specifikace
SKLADEM 1 KS
PARAMETRY
Napětí cívky: 230 V/AC
Jmenovitý spínaný proud: 12A
Jmenovité spínané napětí: 690 V AC
Počet silových kontaktů: 3 NO (spínací)
Pomocné kontakty: 1 NO (spínací) + 1 NC (rozpínací)
Mechanické ovládání: ano
Výkon (AC3): 5,5kW /400V
Montáž: na DIN lištu
Připojení: šroubové
Rozměry: 86 x 77 x 45 mm