Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Kabely a vodiče
- Kabely UTP a FTP
- EMOS S9130 PATCH kabel UTP CAT5E PVC 25m
EMOS S9130 PATCH kabel UTP CAT5E PVC 25m
Související produkty
- Novinka
0 hodnocení
16,00 Kč
/
ks
13,22 Kč
bez DPH
16,00 Kč
/
ks
13,22 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Produkty kategorie7
EMOS S9130 PATCH kabel UTP CAT5E PVC 25mdo 3 pracovních dnů144,00 Kč/ ks119,01 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Propojovací datový kabel CAT.5E UTP v délce 25 m s konektory RJ45 pro použití v počítačových sítích výrobce Emos S9130.
Parametry
| produkt | kabel s konektory |
|---|---|
| délka | 25 m |
| typ | UTP CAT 5E 25M |
| tahový prvek | neuvádí se |
|---|---|
| konstrukce kabelu | lanko (licna) |
| kategorie | 5E |
| materiál vnitřního vodiče | mědí plátovaný hliník (CCA) |
| stínění | ne |
| AWG | 26 |
| barva pláště | šedá (RAL 7035) |
| izolace vodičů | HDPE |
| maximální provozní vlhkost | 93 % |
| montážní teplota | +5 °C až +60 °C |
| nebezpečné látky | nepodléhá CPR |
| nejvyšší podporovaný protokol | 1000 Base-T (Gigabit Ethernet) |
| osazené konektory | RJ45/RJ45 |
| plášť kabelu | PVC |
| plášť se sníženou kouřivostí LSZH (LS0H) | ne |
| průměr kabelu | 5 mm |
| průměr vnitřního vodiče | 0,40 mm |
| skladovací teplota | -20 °C až +60 °C |
| tloušťka izolace vodičů | 0,22 mm |
| tloušťka pláště | 1,1 mm |
| třída reakce na oheň | nepodléhá CPR |
| typ ochrany konektorů | litá |
| značení kabelu | UTP Cat5E PVC Patch cable |
| počet vodičů | 8 |
| použití | neuvádí se |
| určeno pro kabel | neuvádí se |
| záruční doba | 5 let |
| prodejní obal | 1 ks, PVC sáček |
Produkty kategorie 7
0 hodnocení
23,00 Kč
/
ks
19,01 Kč
bez DPH
23,00 Kč
/
ks
19,01 Kč
bez DPH
skladem
0 hodnocení
28,00 Kč
/
ks
23,14 Kč
bez DPH
28,00 Kč
/
ks
23,14 Kč
bez DPH
skladem
1 hodnocení
34,00 Kč
/
ks
28,10 Kč
bez DPH
34,00 Kč
/
ks
28,10 Kč
bez DPH
skladem
1 hodnocení
47,00 Kč
/
ks
38,84 Kč
bez DPH
47,00 Kč
/
ks
38,84 Kč
bez DPH
skladem
3 hodnocení
75,00 Kč
/
ks
61,98 Kč
bez DPH
75,00 Kč
/
ks
61,98 Kč
bez DPH
skladem
2 hodnocení
105,00 Kč
/
ks
86,78 Kč
bez DPH
105,00 Kč
/
ks
86,78 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
- Novinka
0 hodnocení
16,00 Kč
/
ks
13,22 Kč
bez DPH
16,00 Kč
/
ks
13,22 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích









