Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Kabely a vodiče
- Prodlužovací kabely
- Prodlužovací kabely gumové venkovní
- EMOS PM1104 Prodlužovák 3f 20m 5p 32A
EMOS PM1104 Prodlužovák 3f 20m 5p 32A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Produkty kategorie1
EMOS PM1104 Prodlužovák 3f 20m 5p 32Ado 3 pracovních dnů3 505,00 Kč/ ks2 896,69 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
3 fázový venkovní prodlužovací kabel 20 m / 1 zásuvka / černý / guma / 400 V / 4 mm2 / 32A / 5 kolík
Parametry
| délka | 20 m |
|---|---|
| průřez vodiče | 4,0 mm² |
| produkt | prodlužovací přívod – spojka |
| napětí | 400 V~ |
| proud | 32 A |
| krytí | IP44 |
| počet zásuvek | 1 |
| typ izolace | guma |
| další funkce | ne |
|---|---|
| tepelná pojistka | ne |
| vodič | CGSG 5C × H07RN-F |
| barva kabelu | černá |
| zatížení rozvinutého | 32 A max./22 000 W |
| max. zatížení navinutého | neuvádí se |
| dětské clonky | ne |
| hmotnost | neuvádí se |
| rozměr | neuvádí se |
| záruční doba | 2 roky |
| prodejní obal | 1 ks, sáček |
Produkty kategorie 1
1 hodnocení
2 328,00 Kč
/
ks
1 923,97 Kč
bez DPH
2 328,00 Kč
/
ks
1 923,97 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
Zboží zařazeno v kategoriích


