Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Kabely a vodiče
- Prodlužovací kabely
- Prodlužovací kabely gumové venkovní
- EMOS PM0503 Prodlužovací přívod 1Z 20m 3x1,5 GUMA IP65
EMOS PM0503 Prodlužovací přívod 1Z 20m 3x1,5 GUMA IP65
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Produkty kategorie2
EMOS PM0503 Prodlužovací přívod 1Z 20m 3x1,5 GUMA IP65do 3 pracovních dnů987,00 Kč/ ks815,70 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
EMOS PM0503 Prodlužovací přívod 1Z 20m 3x1,5 GUMA IP65
Gumový prodlužovací přívod 20 m na 250 V~ slouží k prodloužení elektrické energie tam, kam pevná zásuvka nedosáhne.
Pryžový kabel je určen pro střední mechanické namáhání. Krytí IP65.
Parametry
| délka | 20 m |
|---|---|
| průřez vodiče | 1,5 mm² |
| produkt | prodlužovací přívod – spojka |
| napětí | 230 V~ |
| proud | 16 A |
| krytí | IP65 |
| počet zásuvek | 1 |
| typ izolace | guma |
| další funkce | ne |
|---|---|
| tepelná pojistka | ne |
| vodič | H05RR-F3G |
| barva kabelu | černá |
| zatížení rozvinutého | 16 A max./3 680 W |
| max. zatížení navinutého | neuvádí se |
| dětské clonky | ano |
| hmotnost | neuvádí se |
| rozměr | neuvádí se |
| záruční doba | 2 roky |
| prodejní obal | 1 ks, sáček |
Produkty kategorie 2
0 hodnocení
693,00 Kč
/
ks
572,73 Kč
bez DPH
693,00 Kč
/
ks
572,73 Kč
bez DPH
do týdne
0 hodnocení
870,00 Kč
/
ks
719,01 Kč
bez DPH
870,00 Kč
/
ks
719,01 Kč
bez DPH
do týdne
Zboží zařazeno v kategoriích



