Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Kabely a vodiče
- Prodlužovací kabely
- Prodlužovací kabely na bubnu
- EMOS P19450 Buben 4Z 50m 1,5mm PVC / DG-4ZR-F04
EMOS P19450 Buben 4Z 50m 1,5mm PVC / DG-4ZR-F04
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Produkty kategorie5
EMOS P19450 Buben 4Z 50m 1,5mm PVC / DG-4ZR-F04do 3 pracovních dnů1 854,00 Kč/ ks1 532,23 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
EMOS P19450 Buben 4Z 50m 1,5mm PVC / DG-4ZR-F04
Kvalitní naviják prodlužovacího přívodu. Je ideální pro prodloužení napájecí sítě 230V~. Jeho výhodou je pohodlná manipulace díky bubnu.
Rozšířený popis
Parametry
| délka | 50 m |
|---|---|
| průřez vodiče | 1,5 mm² |
| produkt | buben s pohyblivým středem |
| napětí | 230 V~ |
| proud | 16 A |
| krytí | IP20 |
| počet zásuvek | 4 |
| typ izolace | PVC |
| další funkce | vodící oko, brzda cívky |
|---|---|
| tepelná pojistka | ano |
| vodič | H05VV-F3G |
| barva kabelu | červená |
| zatížení rozvinutého | 16 A max./3 680 W |
| max. zatížení navinutého | 4,8 A max./1 100 W |
| dětské clonky | ne |
| hmotnost | neuvádí se |
| rozměr | 264 mm |
| záruční doba | 2 roky |
| prodejní obal | 1 ks, krabice |
Produkty kategorie 5
0 hodnocení
1 320,00 Kč
/
ks
1 090,91 Kč
bez DPH
1 320,00 Kč
/
ks
1 090,91 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
0 hodnocení
2 492,00 Kč
/
ks
2 059,50 Kč
bez DPH
2 492,00 Kč
/
ks
2 059,50 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
0 hodnocení
1 048,00 Kč
/
ks
866,12 Kč
bez DPH
1 048,00 Kč
/
ks
866,12 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
0 hodnocení
1 337,00 Kč
/
ks
1 104,96 Kč
bez DPH
1 337,00 Kč
/
ks
1 104,96 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
0 hodnocení
2 312,00 Kč
/
ks
1 910,74 Kč
bez DPH
2 312,00 Kč
/
ks
1 910,74 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
Zboží zařazeno v kategoriích






