Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Kabely a vodiče
- Prodlužovací kabely
- Prodlužovací kabely s více zásuvkami s vypínačem
- EMOS P1612 Prodlužovák 6Z 2m s vypínačem
EMOS P1612 Prodlužovák 6Z 2m s vypínačem
Související produkty
2 hodnocení
28,00 Kč
/
ks
23,14 Kč
bez DPH
28,00 Kč
/
ks
23,14 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Produkty kategorie2
EMOS P1612 Prodlužovák 6Z 2m s vypínačemdo 3 pracovních dnů146,00 Kč/ ks120,66 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
EMOS P1612 Prodlužovák 6Z 2m s vypínačem
Prodlužovací přívod 2 m na 230 V~ s 6 zásuvkami a vypínačem slouží k prodloužení elektrické energie tam, kam pevná zásuvka nedosáhne.
Při montáži na stěnu je nutné použít vrut se zápustnou hlavou PZ max. průměr 2,5–3 mm, délka 30–40 mm. V případě použití jiného průměru hrozí poškození plastové části otvoru. Pokud dojde k poškození plastové části otvoru, prodlužovací přívod nepoužívejte.
Parametry
| délka | 2 m |
|---|---|
| počet zásuvek | 6 |
| vypínač | ano |
| barva | bílá |
| průřez vodiče | 1,0 mm² |
|---|---|
| USB výstup | ne |
| napětí | 250 V~ |
| proud | 16 A max. |
| krytí | IP20 |
| typ izolace | PVC |
| max. zátěž | 3 680 W |
| vodič | H05VV-F3G |
| materiál zásuvky a vidlice | plast |
| dětské clonky | ano |
| prodejní obal | 1 ks, závěs |
Produkty kategorie 2
0 hodnocení
168,00 Kč
/
ks
138,84 Kč
bez DPH
168,00 Kč
/
ks
138,84 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
0 hodnocení
214,00 Kč
/
ks
176,86 Kč
bez DPH
214,00 Kč
/
ks
176,86 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
Zboží zařazeno v kategoriích




