Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Kabely a vodiče
- Prodlužovací kabely
- Prodlužovací kabely gumové venkovní
- EMOS P14151 Prodlužovací přívod 4Z 5m 1,5mm GUMA IP44
EMOS P14151 Prodlužovací přívod 4Z 5m 1,5mm GUMA IP44
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Produkty kategorie2
EMOS P14151 Prodlužovací přívod 4Z 5m 1,5mm GUMA IP44do týdne411,00 Kč/ ks339,67 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
EMOS P14151 Prodlužovací přívod 4Z 5m 1,5mm GUMA IP44
Prodlužovací přívod 4 zásuvky s neoprenovým kabelem 5 m.
Výhody produktu
Neoprenový kabel - je určen pro použití na staveništích a pro trvalé použití ve venkovních prostorách,oleji odolný. Krytí IP44 - vhodné pro venkovní použití. Podsvícený 2pólový vypínač s krytkou. Možnost uchycení na zeď pomocí montážních otvorů, které jsou umístěny na těle zásuvkové lišty.
Parametry
| délka | 5 m |
|---|---|
| počet zásuvek | 4 |
| vypínač | ano |
| barva | černá/červená |
| průřez vodiče | 1,5 mm² |
|---|---|
| USB výstup | ne |
| napětí | 250 V~ |
| proud | 16 A max. |
| krytí | IP44 |
| typ izolace | guma/neopren |
| max. zátěž | 3 680 W |
| vodič | H07RN-F3G |
| materiál zásuvky a vidlice | plast/guma |
| dětské clonky | ano |
| prodejní obal | 1 ks, fólie |
Produkty kategorie 2
0 hodnocení
619,00 Kč
/
ks
511,57 Kč
bez DPH
619,00 Kč
/
ks
511,57 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
0 hodnocení
301,00 Kč
/
ks
248,76 Kč
bez DPH
301,00 Kč
/
ks
248,76 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
Zboží zařazeno v kategoriích



