Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Kabely a vodiče
- Prodlužovací kabely
- Prodlužovací kabely s více zásuvkami s vypínačem
- EMOS P1317 Prodlužovák 3Z 7M s vypínačem 1MM
EMOS P1317 Prodlužovák 3Z 7M s vypínačem 1MM
Související produkty
2 hodnocení
26,00 Kč
/
ks
21,49 Kč
bez DPH
26,00 Kč
/
ks
21,49 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Produkty kategorie8
EMOS P1317 Prodlužovák 3Z 7M s vypínačem 1MMdo 3 pracovních dnů228,00 Kč/ ks188,43 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
EMOS P1317 Prodlužovák 3Z 7M s vypínačem 1MM
Prodlužovací přívod 7 m na 230 V~ slouží k prodloužení elektrické energie tam, kam pevná zásuvka nedosáhne.
Při montáži na stěnu je nutné použít vrut se zápustnou hlavou PZ max. průměr 2,5–3 mm, délka 30–40 mm. V případě použití jiného průměru hrozí poškození plastové části otvoru. Pokud dojde k poškození plastové části otvoru, prodlužovací přívod nepoužívejte.
Parametry
| délka | 7 m |
|---|---|
| počet zásuvek | 3 |
| vypínač | ano |
| barva | bílá |
| průřez vodiče | 1,0 mm² |
|---|---|
| USB výstup | ne |
| napětí | 250 V~ |
| proud | 10 A max. |
| krytí | IP20 |
| typ izolace | PVC |
| max. zátěž | 2 300 W |
| vodič | H05VV-F3G |
| materiál zásuvky a vidlice | plast |
| dětské clonky | ano |
| prodejní obal | 1 ks, závěs |
Produkty kategorie 8
0 hodnocení
297,00 Kč
/
ks
245,45 Kč
bez DPH
297,00 Kč
/
ks
245,45 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
0 hodnocení
104,00 Kč
/
ks
85,95 Kč
bez DPH
104,00 Kč
/
ks
85,95 Kč
bez DPH
do týdne
0 hodnocení
108,00 Kč
/
ks
89,26 Kč
bez DPH
108,00 Kč
/
ks
89,26 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
0 hodnocení
118,00 Kč
/
ks
97,52 Kč
bez DPH
118,00 Kč
/
ks
97,52 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
0 hodnocení
139,00 Kč
/
ks
114,88 Kč
bez DPH
139,00 Kč
/
ks
114,88 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
0 hodnocení
175,00 Kč
/
ks
144,63 Kč
bez DPH
175,00 Kč
/
ks
144,63 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
0 hodnocení
185,00 Kč
/
ks
152,89 Kč
bez DPH
185,00 Kč
/
ks
152,89 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
0 hodnocení
240,00 Kč
/
ks
198,35 Kč
bez DPH
240,00 Kč
/
ks
198,35 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
Zboží zařazeno v kategoriích










