Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Kabely a vodiče
- Prodlužovací kabely
- Prodlužovací kabely gumové venkovní
- EMOS P0603 Prodlužovací kabel 2zás. 20m 3x1,5mm², guma, IP44
EMOS P0603 Prodlužovací kabel 2zás. 20m 3x1,5mm², guma, IP44
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Produkty kategorie3
EMOS P0603 Prodlužovací kabel 2zás. 20m 3x1,5mm², guma, IP44do 3 pracovních dnů996,00 Kč/ ks823,14 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
EMOS P0603 Prodlužovací kabel 2zás. 20m 3x1,5mm², guma, IP44
Vysoce kvalitní a bezpečné provedení 20 m prodlužovacího přívodu, u kterého jistě oceníte jeho využití jak v interiéru, tak v exteriéru. Přiveďte elektřinu tam, kde ji potřebujete.
Pryžový kabel je určen pro střední mechanické namáhání. Krytí IP44.
Parametry
| délka | 20 m |
|---|---|
| průřez vodiče | 1,5 mm² |
| produkt | prodlužovací přívod – spojka |
| napětí | 230 V~ |
| proud | 16 A |
| krytí | IP44 |
| počet zásuvek | 2 |
| typ izolace | guma |
| další funkce | ne |
|---|---|
| tepelná pojistka | ne |
| vodič | H05RR-F3G |
| barva kabelu | černá |
| zatížení rozvinutého | 16 A max./3 680 W |
| max. zatížení navinutého | neuvádí se |
| dětské clonky | ano |
| hmotnost | neuvádí se |
| rozměr | neuvádí se |
| záruční doba | 2 roky |
| prodejní obal | 1 ks, sáček |
Produkty kategorie 3
0 hodnocení
548,00 Kč
/
ks
452,89 Kč
bez DPH
548,00 Kč
/
ks
452,89 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
0 hodnocení
772,00 Kč
/
ks
638,02 Kč
bez DPH
772,00 Kč
/
ks
638,02 Kč
bez DPH
do týdne
0 hodnocení
1 214,00 Kč
/
ks
1 003,31 Kč
bez DPH
1 214,00 Kč
/
ks
1 003,31 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
Zboží zařazeno v kategoriích




