Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Kabely a vodiče
- Prodlužovací kabely
- Prodlužovací kabely interiérové
- EMOS P0111 Prodlužovák 1Z 1,5m
EMOS P0111 Prodlužovák 1Z 1,5m
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Produkty kategorie7
EMOS P0111 Prodlužovák 1Z 1,5mdo 3 pracovních dnů80,00 Kč/ ks66,12 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
EMOS P0111 Prodlužovák 1Z 1,5m
Prodlužovací přívod 1,5 m na 230 V~ slouží k prodloužení elektrické energie tam, kam pevná zásuvka nedosáhne.
Parametry
| délka | 1,5 m |
|---|---|
| počet zásuvek | 1 |
| vypínač | ne |
| barva | bílá |
| průřez vodiče | 1,0 mm² |
|---|---|
| USB výstup | ne |
| napětí | 250 V~ |
| proud | 16 A max. |
| krytí | IP20 |
| typ izolace | PVC |
| max. zátěž | 3 680 W |
| vodič | H05VV-F3G |
| materiál zásuvky a vidlice | plast |
| dětské clonky | ano |
| prodejní obal | 1 ks, závěs |
Produkty kategorie 7
0 hodnocení
283,00 Kč
/
ks
233,88 Kč
bez DPH
283,00 Kč
/
ks
233,88 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
0 hodnocení
94,00 Kč
/
ks
77,69 Kč
bez DPH
94,00 Kč
/
ks
77,69 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
0 hodnocení
117,00 Kč
/
ks
96,69 Kč
bez DPH
117,00 Kč
/
ks
96,69 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
3 hodnocení
145,00 Kč
/
ks
119,83 Kč
bez DPH
145,00 Kč
/
ks
119,83 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
0 hodnocení
162,00 Kč
/
ks
133,88 Kč
bez DPH
162,00 Kč
/
ks
133,88 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
0 hodnocení
213,00 Kč
/
ks
176,03 Kč
bez DPH
213,00 Kč
/
ks
176,03 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
0 hodnocení
214,00 Kč
/
ks
176,86 Kč
bez DPH
214,00 Kč
/
ks
176,86 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
Zboží zařazeno v kategoriích








