Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Kabely a vodiče
- Kabely koaxialní
- EMOS J0199 Rozbočovač EU2501/D194 FERIT
EMOS J0199 Rozbočovač EU2501/D194 FERIT
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Produkty kategorie5
EMOS J0199 Rozbočovač EU2501/D194 FERITSkladem50,00 Kč/ ks41,32 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Univerzální feritový rozbočovač EU 2501/D194. Rozbočovač se využije v případech kdy např. chcete zapojit dva televizory do jedné účastnické zásuvky. Funguje i v opačném směru jako slučovač.
Parametry
| počet vstupů | 1 |
|---|---|
| typ konektorů | IEC |
| počet výstupů | 2 |
| průchozí útlum | 3,5 dB |
| frekvenční rozsah | 0,1–1 000 MHz |
| provedení | feritový |
|---|---|
| průchozí pro stejnosměrné napětí (power pass) | ano |
| použití | TV + R |
| pracovní teplota | -10–+65 °C |
| materiál těla rozbočovače | zinkový odlitek |
| rozměr | 17 × 32 × 23 mm |
| krytí | IP20 |
| tlumení odrazu na vstupu | neuvádí se |
| zvlnění v pásmu | neuvádí se |
| prodejní obal | 1 ks, headercard |
| produkt | rozbočovač |
Produkty kategorie 5
9 hodnocení
1 219,00 Kč
/
ks
1 007,44 Kč
bez DPH
1 219,00 Kč
/
ks
1 007,44 Kč
bez DPH
Skladem
0 hodnocení
50,00 Kč
/
ks
41,32 Kč
bez DPH
50,00 Kč
/
ks
41,32 Kč
bez DPH
Skladem
0 hodnocení
6,00 Kč
/
ks
4,96 Kč
bez DPH
6,00 Kč
/
ks
4,96 Kč
bez DPH
Skladem
0 hodnocení
6,00 Kč
/
ks
4,96 Kč
bez DPH
6,00 Kč
/
ks
4,96 Kč
bez DPH
Skladem
0 hodnocení
9,00 Kč
/
ks
7,44 Kč
bez DPH
9,00 Kč
/
ks
7,44 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích







