Při objednávce nad 15 000 Kč máte dopravu ZDARMA !!!
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
volejte od 9,00 - 20,00 hod
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 15 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Jističe a chrániče
  3. Relé ELKO-EP
  4. ELKO-EP 6885 BR-216-10/230V Bistabilní relé

ELKO-EP 6885 BR-216-10/230V Bistabilní relé

ELKO-EP 6885

ELKO-EP 6885 BR-216-10/230V je bistabilní relé navržené pro spolehlivé a úsporné ovládání elektrických obvodů, především osvětlení v domech, skladech, výrobních halách a dalších objektech. Bistabilní relé spíná obvod krátkým impulzem, takže ve stabilním stavu má nulovou spotřebu a pracuje bezhlučně.... POPIS PRODUKTU
Dostupnost
DO 3 DNŮ
468,00 Kč
386,78 Kč
bez DPH
Číslo produktu:ELKO-EP 6885
EAN kód:8595188168854
Výrobce:ELKO-EP
Kompletní specifikace

ELKO-EP 6885 BR-216-10/230V je bistabilní relé navržené pro spolehlivé a úsporné ovládání elektrických obvodů, především osvětlení v domech, skladech, výrobních halách a dalších objektech. Bistabilní relé spíná obvod krátkým impulzem, takže ve stabilním stavu má nulovou spotřebu a pracuje bezhlučně. Instalace je rychlejší a přehlednější díky možnosti připojit neomezený počet tlačítek paralelně dvěma vodiči, což objektivně nahrazuje střídavé a křížové přepínače. Výraznou výhodou je úspora vodičů a možnost použití vodičů menšího průřezu v ovládacím obvodu, protože příkon řídicí části je minimální oproti silovému obvodu. Stav relé lze měnit i ručně pomocí páčky na panelu (I‑O), která současně slouží jako indikace stavu kontaktů. Model je koncipován v kompaktním provedení pro montáž na DIN lištu a nabízí spolehlivý výkon při běžném provozu. Díky bistabilní konstrukci je zařízení odolné vůči ztrátám napájení a minimalizuje tepelné zatížení. Produkt je vhodný pro moderní inteligentní elektroinstalace i pro klasické zapojení, kde je kladen důraz na úsporu materiálu a jednoduchost ovládání. Technické parametry: Výstup: 1x NO, 16 A. Provedení: 1‑MODUL. Napájecí napětí (frekvence): AC 120 V (60 Hz); AC 230 V (50 Hz). Odpojení el. ovládání cívky: x. ELKO‑EP 6885 nabízí tichý provoz, dlouhou životnost kontaktů a snadnou integraci do stávajících rozvodů, což z něj činí praktickou volbu pro široké spektrum aplikací. Montáž relé je rychlá a bezpečná, doporučuje se upevnění na standardní DIN lištu v rozvaděči s přístupem pro servis a kontrolu. Při projektování elektroinstalace lze využít výhod centralizovaného řízení světel nebo distribuovaného zapojení s opakovatelnými tlačítky. Relé je kompatibilní s běžnými tlačítkovými spínači a lze ho snadno kombinovat s obecnými bezpečnostními prvky a jištěním.

 

Může se vám hodit

Zboží zařazeno v kategoriích

Potřebujete poradit?

Tomáš Vlček
Tomáš Vlček
+420 702 090 443 volejte od 9,00 - 20,00 hod
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Informace pro zákazníky

Copyright © 2019-2025

Všechny námi vytvořené obrázky jsou chráněny autorským právem! Upozorňujeme, že pokud budou použity na jiných webech, budeme uplatňovat finanční náhradu.

Kde nás najdete

Vrchlického 614, Libochovice, PSČ 411 17
IČ: 72571888
DIČ: CZ7609065970

Kontakty
Tomáš Vlček
Tomáš Vlček
volejte od 9,00 - 20,00 hod
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz