  4. Vypínací spoušť EATON ZP-ASA/230 248439
Vypínací spoušť EATON ZP-ASA/230 248439
Eaton 248439
Dostupnost
DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:Eaton 248439
EAN kód:4015082484392
Výrobce:Eaton
Kompletní specifikace
Parametry
Montáž přístroje: Jistič
Doplňkové zařízení: Vypínací spoušť
Namontované z výroby: Ne
Konstrukční šířka (TE): 1
Počet spínacích kontaktů (NO): 1
Počet rozpínacích kontaktů (NC): 0
Počet přepínacích kontaktů (CO): 0
Počet spínačů chybového signálu: 0
Dimenzovaný spínací proud: 0 A
Dimenzované napětí: 230 V
Druh ovládacího napětí: AC
S autotestem pro funkci svodového proudu: Ne
Vhodné pro max. počet pólů hlavní kontaktní jednot: 1
Vhodné pro max. intenzitu proudu hlavní kontaktní: 2,1 A