Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Rozvaděče
- Multimediální rozvodnice
- EATON 178830 KLV-36UPM-F Multimediální rozvodnice pod omítku s plechovými dvířky
EATON 178830 KLV-36UPM-F Multimediální rozvodnice pod omítku s plechovými dvířky
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
- Ke stažení
- Produkty kategorie1
EATON 178830 KLV-36UPM-F Multimediální rozvodnice pod omítku s plechovými dvířkydo 3 pracovních dnů2 481,00 Kč/ ks2 050,41 Kč bez DPH
Multimediální rozvodnice pod omítku s plechovými dvířky EATON 178830 KLV-36UPM-F s DIN lištou a montážní deskou vybavena držákem routeru a 2 zásuvkami pro 230V.
Objevte dokonalé řešení pro vaše telekomunikační potřeby s Multimediální rozvodnicí EATON 178830 KLV-36UPM-F, která vám přináší styl a funkčnost v jednom. Tato rozvodnice, určená pro montáž pod omítku, je vybavena plechovými dvířky, jež zajišťují elegantní a zároveň odolný vzhled. Díky bílé barvě snadno zapadne do jakéhokoli interiéru a dodá vašemu prostoru moderní nádech.

S rozměry 360 x 590 x 100 mm nabízí dostatek prostoru pro všechny vaše multimediální zařízení. Uvnitř najdete praktickou DIN lištu a montážní desku, která umožňuje snadné upevnění všech potřebných komponentů. Navíc je vybavena držákem pro router, což zajišťuje maximální efektivitu a organizaci.
Dvě integrované zásuvky pro 230V přinášejí pohodlí a snadný přístup k napájení vašich zařízení. Stupeň krytí IP30 poskytuje spolehlivou ochranu proti drobným nečistotám a zajišťuje dlouhou životnost produktu. Vyberte si tuto multimediální rozvodnici a přeměňte svůj prostor na centrum moderní technologie s bezpečností a spolehlivostí, kterou EATON přináší.
Součástí balení jsou i 2 zásuvky na 230V pro montáž do této multimediální rozvodnice

V balení také naleznete kovový držák routeru se šroubky do montážní desky

Je dodáno i vybavení rozvodnice pro montáž do dutých stěn.

Obecné specifikace
| Název produktu | Multimediální rozvodnice Eaton xComfort KLV |
| Katalogové číslo | 178830 |
| EAN | 4015081741595 |
| Délka/hloubka produktu | 100 mm |
| Výška produktu | 590 mm |
| Šířka produktu | 360 mm |
| Hmotnost produktu | 5,5 kg |
| Soulad | V souladu s RoHS |
| Certifikace | IEC/EN 62208 IEC/EN 60670-24 (GP) |
| Kód modelu | KLV-36UPM-F |
Doručovací program
| Typ |
|
| Model | Skříň distributora |
| Aplikace | Vnitřní (místo instalace) |
| Barva | Provozní bílá (RAL 9016) Bílá |
Technické údaje - elektro
| Jmenovité napětí při AC | 230 V AC |
| Hodnocení frekvence kontaktů | 50 Hz |
Technické údaje - mechanické
| Montážní rozměr | Ostatní |
| Způsob montáže | DIN-kompatibilní Zapuštěná montáž (omítka) Zapuštěná montáž |
| Materiál | Polystyren (plast) Ocelový plech, práškově lakovaný Ocelový plech/plast |
| Počet jader (duální) - max | 12 |
| Počet jednotek prostoru modulu na řádek | 12 |
| Počet montovatelných spojovacích lišt | 12 |
| Počet řádků | 3 |
| Typ terminálu | Bez koncovek |
| Pozice vstupu kabelu | Kabelové vstupy na horní a spodní, boční, zadní desce |
| Barva krytu/dvířek | Bílý |
| Typ modulového stojanu | Montážní deska pro média |
| Ochranný krycí materiál | Bez krytu pro ochranu proti náhodnému dotyku |
Ověření nárůstu teploty podle IEC 60890
| Teplo diss. okolní teplota 35°C delta T:20°C zapuštěná montáž indiv. vč. horní (IEC 60890) | 20 W |
| Teplo diss. okolní teplota 35°C delta T:35°C zapuštěná montáž indiv. vč. horní (IEC 60890) | 43 palců |
Ověření návrhu dle IEC/EN 61439 - technické údaje
| Podrobnosti o okolní provozní teplotě | -5 °C - 40 °C |
Ověření návrhu podle IEC/EN 61439
| 10.2.2 Odolnost proti korozi | Splňuje požadavky produktové normy. |
| 10.2.3.1 Ověření tepelné stability skříní | Splňuje požadavky produktové normy. |
| 10.2.3.2 Ověření odolnosti izolačních materiálů proti běžnému teplu | Splňuje požadavky produktové normy. |
| 10.2.3.3 Odolávat. insul. rohož. k abnormálnímu žáru/požáru vnitřním elekt. efekty | 650 °C; splňuje požadavky produktové normy. |
| 10.2.4 Odolnost vůči ultrafialovému (UV) záření | Není relevantní pro vnitřní instalace. |
| 10.2.5 Zvedání | Neplatí pro kryty bez zvedacích pomůcek. |
| 10.2.6 Mechanický náraz | IK05 |
| 10.2.7 Nápisy | Splňuje požadavky produktové normy. |
| 10.3 Stupeň ochrany sestav | IP30 |
| 10.4 Světlé a povrchové vzdálenosti | Je odpovědností výrobce panelu. |
| 10.5 Ochrana před úrazem elektrickým proudem | Třída ochrany 2, proto nelze použít. |
| 10.6 Zabudování spínacích zařízení a komponent | Je odpovědností výrobce panelu. |
| 10.7 Vnitřní elektrické obvody a spoje | Je odpovědností výrobce panelu. |
| 10.8 Připojení pro vnější vodiče | Je odpovědností výrobce panelu. |
| 10.9.2 Výkonově-frekvenční elektrická pevnost | Ui = 400 V AC |
| 10.9.3 Impulsní výdržné napětí | 4 kV |
| 10.9.4 Zkoušení skříní vyrobených z izolačního materiálu | Splňuje požadavky produktové normy. |
| 10.10 Nárůst teploty | Výrobce panelu je zodpovědný za výpočet nárůstu teploty. Eaton poskytne údaje o odvodu tepla pro zařízení. |
| 10.11 Jmenovitá hodnota zkratu | Je odpovědností výrobce panelu. |
| 10.12 Elektromagnetická kompatibilita | Je odpovědností výrobce panelu. |
| 10.13 Mechanická funkce | Splňuje požadavky produktové normy. |
Další informace
| Vlastnosti | 110 kompatibilní |
| Vybaveno: | 2x jednocestný zásuvkový vývod Nosné lišty přístroje Mikroperforovaná montážní deska Návod k montáži 3D nastavovací prvek pro montáž určený pro nastavení montážní hloubky až o 18 mm Držák kabelu Vodováha pro vyrovnání Hřebíková oka Nástěnný žlab Držák přístroje Dveře/rám |
| Funkce | Základní zařízení |
| Třída ochrany | II (zcela izolovaný) |
| Speciální vlastnosti |
|
| Používá se s | KLV multimedia Základní zařízení Instalační rozvodnice |
- Novinka





