Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Jističe, chrániče EATON
- Proudové chrániče s jističem
- PFL6 do 6kA
- Proudový chránič s jističem Eaton 112877 PFL6-10/1N/C/003-A na DIN lištu
Proudový chránič s jističem Eaton 112877 PFL6-10/1N/C/003-A na DIN lištu
Související produkty
331 hodnocení
19,00 Kč
/
m
15,70 Kč
bez DPH
19,00 Kč
/
m
15,70 Kč
bez DPH
Skladem
346 hodnocení
31,00 Kč
/
m
25,62 Kč
bez DPH
31,00 Kč
/
m
25,62 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Proudový chránič s jističem Eaton 112877 PFL6-10/1N/C/003-A na DIN lištudo 3 pracovních dnů1 603,00 Kč/ ks1 324,79 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Proudový chránič s jističem Eaton 112877 PFL6-10/1N/C/003-A na DIN lištu je dvoupólový proudový chránič s maximálním proudem 10 A a jmenovitým reziduálním proudem 0,03 A, a jističem s charakteristikou zátěže C. Typ svodového proudu A.
Proudové chániče s nadproudovou ochranou v sobě spojují funkci jističe PL6 a proudového chrániče PF6. Jedná se o ekonomickou řadu výrobků pro nenáročené aplikace s omezeným sortimentem. Vyrábějí se v 1+Npólovém provedení s vypínacími charakteristikami B a C.
PARAMETRY
| Název výrobku | Eaton Moeller series xPole PFL6/7 RCBO – výkonový jistič při reziduálním proudu s nadproudovou ochranou |
| Katalogové číslo | 112877 |
| EAN | 4015081126422 |
| Délka/hloubka produktu | 86 mm |
| Výška výrobku | 75 mm |
| Šířka výrobku | 37 mm |
| Hmotnost výrobku | 0.225 kg |
| Soulad | Opatřeno značkou CE RoHS conform |
| Certifikace | CE |
| Kód modelu | PFL6-10/1N/C/003-A |
| Použití | Rozváděč pro domácí a komerční využití |
| Základní funkce | Kombinovaná zařízení RCD/MCB |
| Výrobní aplikace | Rozváděč pro průmyslová a pokročilá komerční využití |
| Počet pólů | 1p+N |
| Počet pólů (chráněné) | 1 |
| Počet pólů (celkem) | 2 |
| Vypínací charakteristika | C |
| Jmenovitý proud | 10 A |
| Jmenovitý poruchový proud | 0.03 A |
| Typ | RCBO |
| Typ napětí | AC |
| Jmenovité napětí | 230 V |
| Jmenovité provozní napětí (Ue) – max. | 230 V |
| Jmenovité izolační napětí (Ui) | 440 V |
| Jmenovité impulzní výdržné napětí (Uimp) | 4 kV |
| Jmenovitá frekvence | 50 Hz |
| Typ svodového proudu | A |
| Jmenovitá zkratová vypínací schopnost (EN 60947-2) | 0 kA |
| Jmenovitá zkratová vypínací schopnost (EN 61009) | 6 kA |
| Jmenovitá zkratová vypínací schopnost (EN 61009-1) | 6 kA |
| Kapacita proudu přepětí | 0.25 kA |
| Charakteristiky odpojení | Bez zpoždění |
| Stupeň znečištění | 2 |
| Šířka v počtu modulárních vyrovnání | 2 |
| Vestavná hloubka | 69.5 mm |
| Metoda montáže | Lišta DIN |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Průřez vodiče k připojení (pevné jádro) – min. | 1 mm² |
| Průřez vodiče k připojení (pevné jádro) – max. | 25 mm² |
| Průřez vodiče k připojení (vícežilový) – min. | 1 mm² |
| Průřez vodiče k připojení (vícežilový) – max. | 25 mm² |
IEC/EN 61439 - technická data
| Jmenovitý prov. proud pro spec. rozptyl tepla (In) | 10 A |
| Rozptyl tepla na jeden pól, závislý na proudu | 0 W |
| Rozptyl tepla zařízení, závislý na proudu | 2,5 W |
| Statický rozptyl tepla, nezávislý na proudu | 0 W |
| Kapacita rozptylu tepla | 0 W |
| Provozní teplota prostředí – max. | 40 °C |
| Provozní teplota prostředí – min. | -25 °C |
Zboží zařazeno v kategoriích



