Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Jističe, chrániče EATON
- Proudové chrániče
- Proudové chrániče PF7 do 10kA
- Proudový chránič EATON 102929 PF7-100/4/003-A na DIN lištu
Proudový chránič EATON 102929 PF7-100/4/003-A na DIN lištu
Související produkty
331 hodnocení
19,00 Kč
/
m
15,70 Kč
bez DPH
19,00 Kč
/
m
15,70 Kč
bez DPH
Skladem
346 hodnocení
31,00 Kč
/
m
25,62 Kč
bez DPH
31,00 Kč
/
m
25,62 Kč
bez DPH
Skladem
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Proudový chránič EATON 102929 PF7-100/4/003-A na DIN lištudo 3 pracovních dnů4 679,00 Kč/ ks3 866,94 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Proudový chránič EATON 102929 PF7-100/4/003-A na DIN lištu je čtyřpólový proudový chránič s maximálním proudem 100 A a jmenovitým reziduálním proudem 0,03 A, k ochraně elektrických obvodů před svodovými proudy, k ochraně před úrazem elektrickým proudem. Typ svodového proudu A.
Proudové chrániče PF7 jsou chrániče s maximálním proudem do 10kA.
PARAMETRY
| Název produktu | Proudový chránič Eaton Moeller řady xPole - PF6/7 |
| Katalogové číslo | 102929 |
| EAN | 4015081027743 |
| Délka/hloubka produktu | 76 mm |
| Výška produktu | 80 mm |
| Šířka produktu | 70 mm |
| Hmotnost produktu | 0,32 kg |
| Soulad s předpisy | Shoda s RoHS |
| Certifikace | ČSN EN 61008 |
| Kód modelu | PF7-100/4/003-A |
| Aplikace |
|
| Počet pólů | Čtyřpólový |
| Doba vypnutí | Bez zpoždění |
| Jmenovitý proud | 100 A |
| Jmenovitá zkratová pevnost | 10 kA |
| Jmenovitý proud poruchy | 30 mA |
| Typ citlivosti | Citlivý na pulzní proud |
| Impulzní výdržný proud | Částečně odolné proti přepětí 250 A |
| Typ |
|
| Jmenovité napětí | 230 V AC / 400 V AC |
| Jmenovité provozní napětí (Ue) - max. | 400 V |
| Jmenovité izolační napětí (Ui) | 440 V |
| Jmenovité impulzní výdržné napětí (Uimp) | 4 kV |
| Jmenovitý poruchový proud - min. | 0,03 A |
| Jmenovitý poruchový proud - max. | 0,03 A |
| Hodnocení frekvence | 50 Hz |
| Zkratová odolnost | 100 A (max. přípustná předjištění) |
| Typ svodového proudu | A |
| Jmenovitá zbytková zapínací a vypínací schopnost | 500 A |
| Přípustné přetížení předjištění - max. | 80 gG/gL |
| Jmenovitý krátkodobý výdržný proud (Icw) | 10 kA |
| Kapacita přepěťového proudu | 0,25 kA |
| Rozsah testovacího obvodu | 184 V AC - 440 V AC |
| Stupeň znečištění | 2 |
| Životnost, elektrická | 4000 operací |
| Rám | 45 mm |
| Šířka v počtu modulárních roztečí | 4 |
| Vestavná šířka (počet jednotek) | 70 mm (4 SU) |
| Vestavná hloubka | 69,5 mm |
| Způsob montáže | DIN lišta Rychlé uchycení se 2 západkovými polohami pro DIN lištu IEC/EN 60715 |
| Stupeň ochrany | IP20 IP20, IP40 s vhodným krytem |
| Terminály (horní a spodní) | Otevřené/zvedací terminály |
| Průřezová kapacita svorek (plný vodič) | 1,5 mm² - 35 mm² |
| Připojitelný průřez vodiče (plné jádro) - min. | 1,5 mm² |
| Připojitelný průřez vodiče (plné jádro) - max. | 35 mm² |
| Průřezová kapacita (laněný kabel) | 16 mm² (2x) |
| Připojitelný průřez vodiče (vícevodičový) - min. | 1,5 mm² |
| Připojitelný průřez vodiče (vícevodičový) - max. | 16 mm² |
| Ochrana svorek | Bezpečné proti dotyku prstů a rukou, DGUV VS3, EN 50274 |
| Tloušťka materiálu přípojnic | 0,8 mm - 2 mm |
| Životnost, mechanická | 20 000 operací |
| Povolená skladovací a přepravní teplota - min. | -35 °C |
| Povolená skladovací a přepravní teplota - max. | 60 °C |
| Klimatická odolnost | 25–55 °C / 90–95 % relativní vlhkosti dle IEC 60068-2 |
IEC/EN 61439 - technická data
| Jmenovitý provozní proud pro specifikovaný odvod tepla (In) | 100 A |
| Ztráta tepla na pól, závislá na proudu | 0 W |
| Ztráta tepla zařízením, závislá na proudu | 18,8 W |
| Statický odvod tepla, nezávislý na proudu | 0 W |
| Kapacita odvodu tepla | 0 W |
| Provozní teplota okolí - min. | -25 °C |
| Provozní teplota okolí - max. | 60 °C |
Zboží zařazeno v kategoriích




