  3. SCHNEIDER RSB1A120BD Relé pro rozhraní 1P/ 12 A, 24 V ss
SCHNEIDER RSB1A120BD Relé pro rozhraní 1P/ 12 A, 24 V ss
SCHNEIDER RSB1A120BD
Toto paticové relé pro rozhraní Zelio RSB má řídící napětí cívky 24V DC a má 1 přepínací kontakt s dvojitou projekční jednotkou s zatížením 12A. Pomáhá snižovat velikost skříně a zvyšuje spolehlivost stroje: můžete instalovat téměř všude. Typ zástrčky umožňuje snadnou instalaci a údržbu. Výrobek je ... celý popis
Dostupnost
DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:SCHNEIDER RSB1A120BD
EAN kód:3389110254136
Kompletní specifikace
Toto paticové relé pro rozhraní Zelio RSB má řídící napětí cívky 24V DC a má 1 přepínací kontakt s dvojitou projekční jednotkou s zatížením 12A. Pomáhá snižovat velikost skříně a zvyšuje spolehlivost stroje: můžete instalovat téměř všude. Typ zástrčky umožňuje snadnou instalaci a údržbu. Výrobek je IP40 A MÁ PRŮHLEDNÝ KRYT, KTERÝ UMOŽŇUJE OPERÁTORU VIZUÁLNĚ ZKONTROLOVAT STAV KONTAKTŮ.
Základní popis
výrobková řadaHarmony Electromechanical Relays
název řadyRelé pro rozhraní
typ produktu nebo součástiPaticové relé
označení přístrojeRSB
typ a složení kontaktu1 V/Z
funkce kontaktuStandardní
[Uc] napětí ovládacího obvodu24 V DC
[Ithe] jmenovitý tepelný proud12 A při -40…40 °C
signalizace stavu LEDNe
typ ovládáníBez tlačítka
Doplňky
tvar pinPlochý (typ PCB)
average coil resistance1440 Ω síť: AC při 20 °C +/- 10 %
[Ue] jmenovité pracovní napětí16,8...36 V DC
[Ui] jmenovité izolační napětí400 V podle IEC 60947
[Uimp] jmenovité impulzní výdržné napětí3,6 kV podle IEC 61000-4-5
materiál kontaktuStříbrná slitina (AgNi)
[Ie] jmenovitý pracovní proud12 A (AC-1/DC-1) Z podle IEC
6 A (AC-1/DC-1) V podle IEC
minimální spínaný proud10 mA
maximální spínací napětí300 V DC podle IEC
minimum switching voltage12 V
maximální spínací výkon3000 VA/336 W
resistive rated load12 A při 250 V AC
12 A při 28 V DC
minimální spínací schopnost120 mW při 10 mA, 12 V
pracovní rozsah<= 600 operací/hod. pod zatížením
<= 18000 operací/hod. naprázdno
mechanická životnost30000000 cykly
elektrická životnost100000 cykly, 12 A při 250 V, AC-1 Z
100000 cykly, 6 A při 250 V, AC-1 V
provozní doba20 ms provozní
20 ms reset
average coil consumption0,45 W DC
prahová hodnota úbytku napětí>= 0,1 Uc DC
bezpečnostní dataB10d = 100000
kategorie ochranyRT I
testovací úrovněÚroveň A group mounting
pracovní polohaLibovolná poloha
hmotnost přístroje0,014 kg
prodej v nedělitelném množství10
představení přístrojeKompletní výrobek
Prostředí
dielektrická pevnost1000 V AC mezi kontakty
2500 V AC mezi póly
5000 V AC mezi cívkou a kontaktem
NormyCSA C22.2 č. 14
UL 508
IEC 61810-1
certifikace výrobkůUL
CSA
EAC
teplota okolí pro uskladnění-40…85 °C
odolnost proti vibracím+/- 1 mm (f= 10…55 Hz) podle IEC 60068-2-6
stupeň krytí IPIP40 podle IEC 60529
odolnost proti otřesům10 gn (doba trvání = 11 ms) pro mimo provoz podle IEC 60068-2-27
5 gn (doba trvání = 11 ms) pro za provozu podle IEC 60068-2-27
teplota okolního vzduchu pro provoz-40…85 °C (DC)