Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER LUCA05BL TeSys řada U, standardní řídicí jednotka, 1,25…5A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER LUCA05BL TeSys řada U, standardní řídicí jednotka, 1,25…5ADO 3 PRACOVNÍCH DNŮ2 279,00 Kč/ ks1 883,47 Kč bez DPH
SCHNEIDER LUCA05BL TeSys řada U, standardní řídicí jednotka, 1,25…5A
TeSys U standardní řídicí jednotka, která se vloží do výkonových bází LUB12, LUB32, LUB38 pro vytvoření spouštěče TeSys U, pro 3fázové aplikace motorů do 1.5kW@400V. Poskytuje plnou ochranu motorů se jmenovitým proudem Ir 1,25-5 A (nastavitelným Ir), třída vypnutí přetížení 10, zkratový proud 13 x Irmax, nadproud při 14,2 x Ir, ztráta fáze, porucha izolace (pouze ochrana zařízení). Používá se s napětím 24 V DC pro řízení spouštěče (prostřednictvím ovládacích svorek A1/A2 umístěných v napájecí bázi). Certifikováno při použití ve spojení s výkonovou základnou LUB (IEC, ULC, CSA, EAC, Marine), splňuje požadavky normy Green Premium (RoHS/REACh).
PARAMETRY
| řada | TeSys |
|---|---|
| výrobková řada | TeSys Ultra |
| označení výrobku | TeSys Ultra |
| označení přístroje | LUCA |
| typ produktu nebo součásti | Standardní řídící jednotka |
| použití zařízení | Ovládání motoru Motorová ochrana |
| použití výrobku | Základní požadavky na ochranu pro motorové spouštěče:přetížení a zkrat |
| hlavní funkce k dispozici | Ochrana proti poruše fáze a asymetrie fází Manuální reset Ochrana proti zemní poruše Ochrana proti přetížení a zkratu |
| kompatibilita | Výkonová základna LUB12 Výkonová základna LUB32 Výkonová základna LUB38 Výkonová základna LUB120 Výkonová základna LUB320 Výkonová základna LUB380 Reverzační stykač LU2B12BL Reverzační stykač LU2B32BL Reverzační stykač LU2B38BL |
| [Ue] jmenovité pracovní napětí | 690 V AC |
| frekvence sítě | 40...60 Hz |
| typ zátěže | 3fázový motor - chlazení: samochladící |
| kategorie použití | AC-44 AC-43 AC-41 |
| výkon motoru (kW) | 1,5 kW při 400...440 V AC 50/60 Hz 2,2 kW při 500 V AC 50/60 Hz 3 kW při 690 V AC 50/60 Hz |
| rozsah nastavení jmenovitého proudu motoru | 1,25…5 A |
| Třída tepelné spouště | Třída 10 podle IEC 60947-6-2 - mez frekvence: 40…60 Hz - teplotní kompenzace: -25…70 °C Třída 10 podle UL 508 - mez frekvence: 40…60 Hz - teplotní kompenzace: -25…70 °C |
| mezní hodnota pro vypnutí | 14,2 x Ir +/- 20 % |
| Citlivost na fáz.poruchu | Ano |
| [Uc] napětí řídicího obvodu | 24 V DC |
| meze napětí ovl. obvodu | 20...27 V pro DC obvod 24 V za provozu 14,5 V pro DC obvod 24 V odpadnutí |
|---|---|
| typická spotřeba proudu | 130 mA při 24 V DC I maximální při přítahu s LUB12 220 mA při 24 V DC I maximální při přítahu s LUB32 220 mA při 24 V DC I maximální při přítahu s LUB38 60 mA při 24 V DC I rms pro přídrž s LUB12 80 mA při 24 V DC I rms pro přídrž s LUB32 80 mA při 24 V DC I rms pro přídrž s LUB38 |
| tepelné ztráty | 2 W pro ovládací obvod s LUB12 3 W pro ovládací obvod s LUB32 3 W pro ovládací obvod s LUB38 |
| provozní doba | 35 ms vypnuto s LUB12 pro ovládací obvod 35 ms vypnuto s LUB32 pro ovládací obvod 35 ms vypnuto s LUB38 pro ovládací obvod 70 ms sepnuto s LUB12 pro ovládací obvod 70 ms sepnuto s LUB32 pro ovládací obvod 70 ms sepnuto s LUB38 pro ovládací obvod |
| standardy | EN 60947-6-2 IEC 60947-6-2 UL 60947-4-1, s fázovou přepážkou CSA C22.2 No 60947-4-1, s fázovou přepážkou |
| certifikace výrobků | CE UL CSA CCC EAC ASEFA ATEX Marine |
| [Ui] jmenovité izolační napětí | 690 V podle IEC 60947-6-2 600 V podle UL 60947-4-1 600 V podle CSA C22.2 No 60947-4-1 |
| [Uimp] jmenovité impulzní výdržné napětí | 6 kV podle IEC 60947-6-2 |
| bezpečné oddělení obvodu | 400 V SELV mezi ovládacími a pomocnými obvody podle IEC 60947-1 400 V SELV mezi ovládacím nebo pomocným obvodem a silovým obvodem podle IEC 60947-1 |
| upevnění | Násuvný (čelní) |
| šířka | 45 mm |
| výška | 66 mm |
| hloubka | 60 mm |
| hmotnost přístroje | 0,135 kg |
| označení kompatibility | LUCA |
| stupeň krytí IP | IP20 čelní panel se svorkami podle IEC 60947-1 IP20 další čelní strany podle IEC 60947-1 IP40 přední panel mimo propojovací zónu podle IEC 60947-1 |
|---|---|
| Použití ochrany | TH podle IEC 60068 |
| teplota okolního vzduchu pro provoz | -25…70 °C |
| teplota okolí pro uskladnění | -40…85 °C |
| pracovní nadmořská výška | 2000 m |
| Požární odolnost | 960 °C držáky součásti pod napětím podle IEC 60695-2-12 650 °C podle IEC 60695-2-12 |
| odolnost proti otřesům | 10 gn silové póly vypnuty podle IEC 60068-2-27 15 gn silové póly sepnuty podle IEC 60068-2-27 |
| odolnost proti vibracím | 2 gn 5…300 Hz silové póly vypnuty podle IEC 60068-2-6 4 gn 5…300 Hz silové póly sepnuty podle IEC 60068-2-6 |
| odolnost proti elektrostatickému výboji | 8 kV úroveň 3 na otevřeném vzduchu podle IEC 61000-4-2 8 kV úroveň 4 při kontaktu podle IEC 61000-4-2 |
| odolnost proti rádiovým polím | 10 V/m 3 podle IEC 61000-4-3 |
| odolnost proti rychlým přechodům | 2 kV třída 3 sériové vedení podle IEC 61000-4-4 4 kV třída 4 všechny obvody mimo pro sériového vedení podle IEC 61000-4-4 |
| odolnost proti radioelektrickým polím | 10 V podle IEC 61000-4-6 |
| odolnost proti mikropřerušením | 3 ms |
| odolnost proti poklesům napětí | 70 % / 500 ms podle IEC 61000-4-11 |

