Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER LRD3365 Jisticí nadproudové relé tř.10A, pro stykače D80 a D95, 80-104A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER LRD3365 Jisticí nadproudové relé tř.10A, pro stykače D80 a D95, 80-104ADO 3 PRACOVNÍCH DNŮ4 659,00 Kč/ ks3 850,41 Kč bez DPH
SCHNEIDER LRD3365 Jisticí nadproudové relé tř.10A, pro stykače D80 a D95, 80-104A
TeSys LRD -jisticí nadproudové relé - 104A/1000V - rozsah nastavení teploty 80-104A - třída vypnutí 10A - pro ochranu 3fázových motorů 45kW@400V. Rozdílové zařízení s poruchou fáze a detekcí nerovnováhy zatížení. Nastavení jsou chráněna průhledným krytem uzamykatelným zapečetěním. připojení šroubovými svorkami se přímo připojuje ke spodním svorkám 3-pólových stykačů LC1D80-D95. Montáž na lištu DIN nebo šroubové upevnění, oddělená od stykače, s pouitím svorkovnice LA7D3064 (objednat samostatně). Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, ATEX, Marine), splňuje požadavky norem Green Premium (RoHs/Reach).
PARAMETRY
| řada | TeSys |
|---|---|
| označení výrobku | TeSys LRD TeSys Deca |
| typ produktu nebo součásti | Rozdílové jistící nadproudové relé |
| označení přístroje | LRD |
| použití relé | Ochrana motoru |
| kompatibilita výrobku | LC1D95 LC1D80 |
| typ sítě | AC DC |
| trída spoušte | Třída 10A podle IEC 60947-4-1 |
| Nastavení rozsahu nadproudové ochrany | 80…104 A |
| [Ui] jmenovité izolační napětí | Výkonový obvod: 1000 V podle IEC 60947-4-1 Výkonový obvod: 600 V podle CSA Výkonový obvod: 600 V podle UL |
| frekvence sítě | 0...400 Hz |
|---|---|
| montážní držák | Deska, se specifickým příslušenstvím Lišta, se specifickým příslušenstvím Pod stykačem |
| mezní hodnota pro vypnutí | 1,14 +/- 0,06 Ir podle IEC 60947-4-1 |
| Složení pomocného kontaktu | 1 Z + 1 V |
| [Ith] jmenovitý tepelný proud | 5 A pro signalizační obvod |
| dovolený proud | 0,72 A při 500 V AC-15 pro signalizační obvod 0,06 A při 440 V DC-13 pro signalizační obvod |
| [Ue] jmenovité pracovní napětí | 1000 V AC 0...400 Hz pro výkonový obvod podle IEC 60947-4-1 |
| jmenovitý proud pojistky | 4 A gG pro signalizační obvod 4 A BS pro signalizační obvod |
| [Uimp] jmenovité impulzní výdržné napětí | 6 kV podle IEC 60947-1 |
| Citlivost na fáz.poruchu | Vypínací proud 130% Ir na dvou fáz., poslední 0 |
| typ ovládání | Červená tlačítko: stop Modrá tlačítko: reset |
| Teplotní kompenzace | -20…60 °C |
| připojení - svorky | Výkonový obvod: šroubové svorky 1 kabel(y) 4…35 mm² ohebný bez kabelové koncovky Výkonový obvod: šroubové svorky 1 kabel(y) 4…35 mm² ohebný s kabelovou koncovkou Výkonový obvod: šroubové svorky 1 kabel(y) 4…35 mm² pevný bez kabelové koncovky Ovládací obvod: šroubové svorky 2 kabel(y) 1…2,5 mm² ohebný bez kabelové koncovky Ovládací obvod: šroubové svorky 2 kabel(y) 1…2,5 mm² ohebný s kabelovou koncovkou Ovládací obvod: šroubové svorky 2 kabel(y) 1…2,5 mm² pevný bez kabelové koncovky |
| kroutící moment | Ovládací obvod: 1,7 N.m - na šroubové svorky Výkonový obvod: 9 N.m - na šroubové svorky |
| výška | 81 mm |
| šířka | 70 mm |
| hloubka | 115 mm |
| hmotnost přístroje | 0,51 kg |
| klimatická odolnost | Podle IACS E10 |
|---|---|
| stupeň krytí IP | IP20 podle IEC 60529 |
| teplota okolního vzduchu pro provoz | -20…60 °C bez snížení zatížení podle IEC 60947-4-1 |
| teplota okolí pro uskladnění | -60…70 °C |
| odolný proti působení plamene | V1 podle UL 94 |
| mechanická robustnost | Vibrace: 6 Gn podle IEC 60068-2-6 Rázy: 15 Gn po dobu 11 ms podle IEC 60068-2-7 |
| dielektrická pevnost | 2,2 kV při 50 Hz podle IEC 60947-1 |
| Normy | EN/IEC 60947-4-1 EN/IEC 60947-5-1 UL 60947-4-1 UL 60947-5-1 CSA C22.2 No 60947-4-1 CSA C22.2 č. 60947-5-1 GB / T 14048.4 GB / T 14048.5 EN 50495 |
| certifikace výrobků | IEC UL CSA CCC EAC ATEX INERIS UKCA |

