Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER LRD332 23-32A třída 10A tepelné ochranné relé Everlink
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER LRD332 23-32A třída 10A tepelné ochranné relé EverlinkDO 3 PRACOVNÍCH DNŮ1 739,00 Kč/ ks1 437,19 Kč bez DPH
SCHNEIDER LRD332 23-32A třída 10A tepelné ochranné relé Everlink
TeSys LRD -jisticí nadproudové relé - 32A/690V - rozsah nastavení teploty 23-32A - třída vypnutí 10A - pro ochranu 3fázových motorů 15kW@400V. Rozdílové zařízení s poruchou fáze a detekcí nerovnováhy zatížení. Poskytuje to volbu tepelného nastavení, manuálně-automatický reset přepínač, testovací selektor pro simulaci vypínacích, nulovacích a stop tlačítek, indikátor příznaku a 2 pomocné kontakty 1Z+1V pro signalizaci poruchy. Nastavení jsou chráněna průhledným krytem uzamykatelným zapečetěním. připojovací svorka EverLink BTR se připojuje přímo ke spodním svorkám 3-pólových stykačů LC1D40A-D80A. Instalace na lištu DIN nebo šroubovák upevnění, oddělená od stykače, s pouitím svorkovnice LAD96560 (objednat samostatně). Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), vyhovuje Green Premium (RoHs/Reach).
PARAMETRY
| řada | TeSys TeSys Deca |
|---|---|
| označení výrobku | TeSys LRD TeSys Deca |
| typ produktu nebo součásti | Rozdílové jistící nadproudové relé |
| označení přístroje | LRD |
| použití relé | Ochrana motoru |
| kompatibilita výrobku | LC1D40A LC1D65A LC1D50A |
| typ sítě | AC DC |
| trída spoušte | Třída 10A podle IEC 60947-4-1 |
| Nastavení rozsahu nadproudové ochrany | 23…32 A |
| [Ui] jmenovité izolační napětí | Výkonový obvod: 600 V podle CSA Výkonový obvod: 600 V podle UL Výkonový obvod: 690 V podle IEC 60947-4-1 |
| frekvence sítě | 0...400 Hz |
|---|---|
| montážní držák | Deska, se specifickým příslušenstvím Lišta, se specifickým příslušenstvím Pod stykačem |
| mezní hodnota pro vypnutí | 1,14 +/- 0,06 Ir podle IEC 60947-4-1 |
| Složení pomocného kontaktu | 1 Z + 1 V |
| [Ith] jmenovitý tepelný proud | 5 A pro signalizační obvod |
| dovolený proud | 0,95 A při 380 V AC-15 pro signalizační obvod 0,06 A při 440 V DC-13 pro signalizační obvod |
| [Ue] jmenovité pracovní napětí | 690 V AC 0...400 Hz pro výkonový obvod podle IEC 60947-4-1 |
| jmenovitý proud pojistky | 4 A gG pro signalizační obvod 4 A BS pro signalizační obvod |
| [Uimp] jmenovité impulzní výdržné napětí | 6 kV |
| Citlivost na fáz.poruchu | Vypínací proud 130% Ir na dvou fáz., poslední 0 |
| typ ovládání | Červená tlačítko: stop Modrá tlačítko: reset |
| Teplotní kompenzace | -20…60 °C |
| připojení - svorky | Ovládací obvod: šroubové svorky 2 kabel(y) 1…2,5 mm² ohebný bez kabelové koncovky Ovládací obvod: šroubové svorky 2 kabel(y) 1…2,5 mm² ohebný s kabelovou koncovkou Ovládací obvod: šroubové svorky 2 kabel(y) 1…2,5 mm² pevný bez kabelové koncovky Výkonový obvod: šroubovací svorky EverLink 1 kabel(y) 1…35 mm² ohebný bez kabelové koncovky Výkonový obvod: šroubovací svorky EverLink 1 kabel(y) 1…35 mm² ohebný s kabelovou koncovkou Výkonový obvod: šroubovací svorky EverLink 1 kabel(y) 1…35 mm² pevný bez kabelové koncovky |
| kroutící moment | Ovládací obvod: 1,7 N.m - na šroubové svorky Výkonový obvod: 5 N.m - na šroubovací svorky EverLink |
| výška | 123 mm |
| šířka | 55 mm |
| hloubka | 123 mm |
| hmotnost přístroje | 0,375 kg |
| klimatická odolnost | Podle IACS E10 |
|---|---|
| stupeň krytí IP | IP20 podle IEC 60529 |
| teplota okolního vzduchu pro provoz | -20…60 °C bez snížení zatížení podle IEC 60947-4-1 |
| teplota okolí pro uskladnění | -60…70 °C |
| odolný proti působení plamene | V1 podle UL 94 |
| mechanická robustnost | Rázy: 15 Gn po dobu 11 ms podle IEC 60068-2-7 Vibrace: 4 Gn podle IEC 60068-2-6 |
| dielektrická pevnost | 1,89 kV při 50 Hz podle IEC 60947-1 |
| Normy | EN/IEC 60947-4-1 EN/IEC 60947-5-1 UL 60947-4-1 UL 60947-5-1 CSA C22.2 No 60947-4-1 CSA C22.2 č. 60947-5-1 GB / T 14048.4 GB / T 14048.5 EN 50495 |
| certifikace výrobků | IEC UL CSA CCC EAC DNV-GL RMRS EU-RO MR LROS (Lloyds register of shipping) ATEX INERIS UKCA |

