  3. SCHNEIDER LC1D25BD Stykač 25A 1Z +1V 24VDC, s odruš.modulem
SCHNEIDER LC1D25BD Stykač 25A 1Z +1V 24VDC, s odruš.modulem
SCHNEIDER LC1D25BD
SCHNEIDER LC1D25BD Stykač 25A 1Z +1V 24VDC, s odruš.modulem celý popis
Dostupnost
DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:SCHNEIDER LC1D25BD
EAN kód:3389110355994
  • Kompletní specifikace
  • Hodnocení 0
    DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ
    / ks
Kompletní specifikace