Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER GZ1E32 Spouštěč motoru TVS 24-32A
- Akce
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER GZ1E32 Spouštěč motoru TVS 24-32ADO 3 PRACOVNÍCH DNŮ1 890,00 Kč/ ks1 561,98 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SCHNEIDER GZ1E32 Spouštěč motoru TVS 24-32A
GZ1 E jsou 3P 3d tepelně-magnetické jističe speciálně navržené pro řízení a ochranu motorů dle normy IEC 60947-2 a IEC 60947-4-1. Rozsah nastavení tepelného vypínače je 24-32 A s jednotkou spouští termomagnetické. Poskytuje hodnotu IP41 VE SKŘÍNI GV2 MC01 a IP55 V GV2 MCC02. Zajišťuje standardní spolehlivost a odolnost s elektrickou/mechanickou trvanlivostí 0,1 mil. cyklu. Tyto jističe jsou určeny pro připojení šroubovými svorkami. Je k dispozici po celém světě a splňuje mnoho standardů (IEC, UL, CSA, CCC, Marine) a Green Premium (RoHs/Reach).
PARAMETRY
| řada | Easy TeSys |
|---|---|
| výrobková řada | Easy TeSys Power |
| typ produktu nebo součásti | Jistič |
| označení přístroje | GZ1E |
| použití zařízení | Motor |
| Provedení jednotky spouští | Tepelně-magnetická |
| vhodnost pro bezpečné odpojení | Ano podle IEC 60947-1 příloha 7.1.6 |
| barva | Šedá (RAL 7011) |
| popis pólů | 3P |
|---|---|
| typ sítě | AC |
| Kategorie užití | AC-3 |
| frekvence sítě | 50/60 Hz podle IEC 60947-2 |
| montážní režim | Svorkami Šrouby |
| upevnění | Lišta |
| montážní poloha | Libovolná poloha |
| Výkon motoru (kW) | 22 kW při 690 V AC 50/60 Hz 7,5 kW při 230 V AC 50/60 Hz 15 kW při 400 V AC 50/60 Hz 15 kW při 440 V AC 50/60 Hz 18,5 kW při 500 V AC 50/60 Hz |
| vypínací schopnost | Icu: 2 kA při 690 V AC 50/60 Hz podle IEC 60947-2 Icu: 10 kA při 400/415 V AC 50/60 Hz podle IEC 60947-2 Icu: 30 kA při 230/240 V AC 50/60 Hz podle IEC 60947-2 Icu: 5 kA při 440 V AC 50/60 Hz podle IEC 60947-2 Icu: 3 kA při 500 V AC 50/60 Hz podle IEC 60947-2 |
| [Ics] jmenovitá provozní zkratová vypínací schopnost | 100 % podle IEC 60947-2 při 230/240 V AC 50/60 Hz 75 % podle IEC 60947-2 při 690 V AC 50/60 Hz 50 % podle IEC 60947-2 při 440 V AC 50/60 Hz 75 % podle IEC 60947-2 při 500 V AC 50/60 Hz 40 % podle IEC 60947-2 při 400/415 V AC 50/60 Hz |
| typ ovládání | Tlačítko |
| nastavení rozsahu nadproud. ochrany | 24…32 A |
| Nastavení proudu zkratové spouště | 416 A |
| [Ue] jmenovité provozní napětí | 690 V AC 50/60 Hz podle IEC 60947-2 |
| [Ui] jmenovité izolační napětí | 690 V AC 50/60 Hz podle IEC 60947-2 |
| [Uimp] jmenovité impulzní výdržné napětí | 6 kV podle IEC 60947-2 |
| ztrátový výkon | 2,5 W (na pól) |
| mechanická životnost | 100000 cykly |
| Elektrická životnost | 100000 cykly pro AC-3 |
| provozní rychlost | 25 cyk/h |
| Připojení - svorky | Šroubové svorky2 1…6 mm² - tuhost kabelu: pevný Šroubové svorky2 1,5…6 mm² - tuhost kabelu: ohebný bez kabelové koncovky Šroubové svorky2 1…4 mm² - tuhost kabelu: ohebný s kabelovou koncovkou |
| výška | 89 mm |
| šířka | 44,5 mm |
| hloubka | 78 mm |
| hmotnost přístroje | 0,26 kg |
| Normy | IEC 60947-2 IEC 60947-4 |
|---|---|
| Použití ochrany | TH |
| stupeň krytí IP | IP20 podle IEC 60529 |
| teplota okolního vzduchu pro provoz | -20…60 °C |
| teplota okolí pro uskladnění | -40…80 °C |
| požární odolnost | 960 °C podle IEC 60695-2-1 |
| pracovní nadmořská výška | 2000 m |
Zboží zařazeno v kategoriích

