Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER GV3P40 Spouštěč motoru s nadproudovou a zkratovou spouští 30–40 A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER GV3P40 Spouštěč motoru s nadproudovou a zkratovou spouští 30–40 ADO 3 PRACOVNÍCH DNŮ3 731,00 Kč/ ks3 083,47 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SCHNEIDER GV3P40 Spouštěč motoru s nadproudovou a zkratovou spouští 30–40 A
TeSys GV motor. jistič - 3P (3P) - 40 A/690V - pro 3fázové aplikace - 18.5kW@400V. Poskytuje tepelně-magnetickou ochranu s nastavením tepelného rozsahu 30-40 A, magnetické vypínání 14", vysoké vypínací schopnosti Icu 50kA@400V. připojení šroubovými svorkami Everlink. ovládací prvek zastavení otočným knoflíkem, zaručený pro 50 000 cyklů ACU-3. Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine, ATEX), Green Premium (RoHS/REACh).
PARAMETRY
| řada | TeSys Deca |
|---|---|
| označení výrobku | TeSys GV3 TeSys Deca |
| typ produktu nebo součásti | Motorový spouštěč |
| označení přístroje | GV3P |
| použití zařízení | Motorová ochrana |
| Provedení jednotky spouští | Tepelně-magnetická |
| popis pólů | 3P |
|---|---|
| typ sítě | AC |
| Kategorie užití | AC-3 podle IEC 60947-4-1 |
| frekvence sítě | 50/60 Hz podle IEC 60947-4-1 |
| upevnění | 35 mm symetrická DIN lišta: nacvaknutím Na panel: šroubové (s 3 x M4 šrouby) |
| Výkon motoru (kW) | 18,5 kW při 400/415 V AC 50/60 Hz 22 kW při 500 V AC 50/60 Hz 37 kW při 690 V AC 50/60 Hz |
| Vypínací schopnost | 100 kA Icu podle IEC 60947-2 při 230/240 V AC 50/60 Hz 50 kA Icu podle IEC 60947-2 při 400/415 V AC 50/60 Hz 50 kA Icu podle IEC 60947-2 při 440 V AC 50/60 Hz 12 kA Icu podle IEC 60947-2 při 500 V AC 50/60 Hz 6 kA Icu podle IEC 60947-2 při 690 V AC 50/60 Hz |
| [Ics] jmenovitá provozní zkratová vypínací schopnost | 100 % podle IEC 60947-2 při 230/240 V AC 50/60 Hz 100 % podle IEC 60947-2 při 400/415 V AC 50/60 Hz 100 % podle IEC 60947-2 při 440 V AC 50/60 Hz 50 % podle IEC 60947-2 při 500 V AC 50/60 Hz 50 % podle IEC 60947-2 při 690 V AC 50/60 Hz |
| typ ovládání | Otočná rukojeť |
| [In] jmenovitý proud | 40 A |
| nastavení rozsahu nadproud. ochrany | 30…40 A podle IEC 60947-4-1 |
| Nastavení proudu zkratové spouště | 560 A |
| [Ith] jmenovitý tepelný proud | 40 A podle IEC 60947-4-1 |
| [Ue] jmenovité provozní napětí | 690 V AC 50/60 Hz podle IEC 60947-2 |
| [Ui] jmenovité izolační napětí | 690 V AC 50/60 Hz podle IEC 60947-2 |
| [Uimp] jmenovité impulzní výdržné napětí | 6 kV podle IEC 60947-2 |
| Citlivost na fáz.poruchu | Ano podle IEC 60947-4-1 |
| Vhodný pro bezpečné odpojení | Ano podle IEC 60947-1 |
| Ztrátový výkon na pól | 8 W |
| mechanická životnost | 50000 cykly |
| Elektrická životnost | 50000 cykly pro AC-3 při 415 V In |
| Jmenovitý cyklus | Trvalý podle IEC 60947-4-1 |
| kroutící moment | 5 N.m - na šroubová svorka |
| šířka | 55 mm |
| výška | 132 mm |
| hloubka | 136 mm |
| hmotnost přístroje | 0,96 kg |
| barva | Tmavě šedá |
| Normy | EN/IEC 60947-2 EN/IEC 60947-4-1 UL 60947-4-1 CSA C22.2 No 60947-4-1 |
|---|---|
| certifikace výrobků | CCC UL CSA EAC ATEX LROS (Lloyds register of shipping) BV ABS DNV-GL UKCA |
| Stupeň ochrany IK | IK09 rozváděč |
| stupeň krytí IP | IP20 podle IEC 60529 |
| klimatická odolnost | Podle IACS E10 |
| teplota okolí pro uskladnění | -40…80 °C |
| požární odolnost | 960 °C podle IEC 60695-2-11 |
| teplota okolního vzduchu pro provoz | -20…60 °C |
| Mechanická robustnost | Rázy: stykač vypnut 15 Gn po dobu 11 ms Rázy: stykač sepnut 30 Gn po dobu 11 ms Vibrace: 4 Gn, 5...300 Hz |
| pracovní nadmořská výška | 3000 m |
Zboží zařazeno v kategoriích

