Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER GV2ME32 Motorový jistič s nadpr. a zkrat. ochr., 24-32A
- Akce
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER GV2ME32 Motorový jistič s nadpr. a zkrat. ochr., 24-32ADO 3 PRACOVNÍCH DNŮ2 450,00 Kč/ ks2 024,79 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SCHNEIDER GV2ME32 Motorový jistič s nadpr. a zkrat. ochr., 24-32A
TeSys GV motorový jistič, 3P (3P), 32 A/690V, pro 3fázové aplikace motoru 15kW@400V. Poskytuje tepelně-magnetickou ochranu s nastavením tepelného rozsahu 24-32 A, magnetické vypnutí při 13x10", vysoká vypínací schopnost Icu 10kA@400V. připojení šroubovými svorkami. Ovládač Start-Stop stisknutím tlačítka, zaručený pro 100 000 cyklů ACU-3. Certifikováno více standardů (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine, ATEX), Green Premium (RoHS/REACh).
DOKOUPIT:
| řada | TeSys Deca |
|---|---|
| označení výrobku | TeSys GV2 TeSys Deca |
| typ produktu nebo součásti | Motorový spouštěč |
| označení přístroje | GV2ME |
| použití zařízení | Motorová ochrana |
| Provedení jednotky spouští | Tepelně-magnetická |
| popis pólů | 3P |
|---|---|
| typ sítě | AC |
| Kategorie užití | Kategorie A podle IEC 60947-2 AC-3 podle IEC 60947-4-1 |
| frekvence sítě | 50/60 Hz podle IEC 60947-4-1 |
| upevnění | 35 mm symetrická DIN lišta: nacvaknutím Na panel: šroubové (s adaptační deskou) |
| Výkon motoru (kW) | 15 kW při 400/415 V AC 50/60 Hz 18,5 kW při 500 V AC 50/60 Hz 22 kW při 690 V AC 50/60 Hz |
| Vypínací schopnost | 50 kA Icu podle IEC 60947-2 při 230/240 V AC 50/60 Hz 10 kA Icu podle IEC 60947-2 při 400/415 V AC 50/60 Hz 6 kA Icu podle IEC 60947-2 při 440 V AC 50/60 Hz 4 kA Icu podle IEC 60947-2 při 500 V AC 50/60 Hz 3 kA Icu podle IEC 60947-2 při 690 V AC 50/60 Hz |
| [Ics] jmenovitá provozní zkratová vypínací schopnost | 100 % podle IEC 60947-2 při 230/240 V AC 50/60 Hz 50 % podle IEC 60947-2 při 400/415 V AC 50/60 Hz 50 % podle IEC 60947-2 při 440 V AC 50/60 Hz 75 % podle IEC 60947-2 při 500 V AC 50/60 Hz 75 % podle IEC 60947-2 při 690 V AC 50/60 Hz |
| typ ovládání | Tlačítko |
| [In] jmenovitý proud | 32 A |
| nastavení rozsahu nadproud. ochrany | 24…32 A podle IEC 60947-4-1 |
| Nastavení proudu zkratové spouště | 416 A |
| [Ith] jmenovitý tepelný proud | 32 A podle IEC 60947-4-1 |
| [Ue] jmenovité provozní napětí | 690 V AC 50/60 Hz podle IEC 60947-2 |
| [Ui] jmenovité izolační napětí | 690 V AC 50/60 Hz podle IEC 60947-2 |
| [Uimp] jmenovité impulzní výdržné napětí | 6 kV podle IEC 60947-2 |
| Citlivost na fáz.poruchu | Ano podle IEC 60947-4-1 |
| Vhodný pro bezpečné odpojení | Ano podle IEC 60947-1 § 7-1-6 |
| Ztrátový výkon na pól | 2,5 W |
| mechanická životnost | 100000 cykly |
| Elektrická životnost | 100000 cykly pro AC-3 při 415 V In |
| Jmenovitý cyklus | Trvalý podle IEC 60947-4-1 |
| kroutící moment | 1,7 N.m - na šroubová svorka |
| šířka | 45 mm |
| výška | 89 mm |
| hloubka | 78,5 mm |
| hmotnost přístroje | 0,26 kg |
| barva | Tmavě šedá |
| Normy | EN/IEC 60947-2 EN/IEC 60947-4-1 |
|---|---|
| certifikace výrobků | CCC UL CSA EAC ATEX LROS (Lloyds register of shipping) BV RINA DNV-GL UKCA |
| Stupeň ochrany IK | IK04 |
| stupeň krytí IP | IP20 podle IEC 60529 |
| klimatická odolnost | Podle IACS E10 |
| teplota okolí pro uskladnění | -40…80 °C |
| požární odolnost | 960 °C podle IEC 60695-2-11 |
| teplota okolního vzduchu pro provoz | -20…60 °C |
| Mechanická robustnost | Rázy: 30 Gn po dobu 11 ms Vibrace: 5 Gn, 5...150 Hz |
| pracovní nadmořská výška | 2000 m |
Zboží zařazeno v kategoriích

