Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Schneider GV2MC02 Skříňka IP 55 pro motorové jističe GZ1E
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
Schneider GV2MC02 Skříňka IP 55 pro motorové jističe GZ1EDO 3 PRACOVNÍCH DNŮ468,00 Kč/ ks386,78 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Schneider GV2MC02 Skříňka IP 55 pro motorové jističe GZ1E
TeSys zabudovaný spouštěč, prázdná skříň, pro jističe GV2ME. Skříň pro povrchovou montáž se šroubovými uchyty, 2 výřezy pro kabelové průchodky na horní a dolní, plombovatelný kryt. Polykarbonátový kryt, dvojitě izolovaný s ochranným vodičem, ochrana IP55. Má být vybaven motorovým jističem GV2ME a tlačítky nouzového zastavení GV2K (objednat samostatně). Možná montáž 1 bočních pomocných kontaktů GVAD, GVAM, GVAD na obě strany GV2ME (objednat samostatně). Splňuje požadavky norem IEC 60947-2 a IEC 60947-4-1, Green Premium (RoHS/REACh).
PARAMETRY
| řada | TeSys |
|---|---|
| typ produktu nebo součásti | Rozváděč |
| Krátký název zařízení | GV2MC |
| příslušenství / náhradní díly | Montážní příslušenství |
| kompatibilita výrobku | GV2ME |
| typ skříně | Povrchová montáž |
| montáž příslušenství (umístění) | Vlevo Vpravo |
|---|---|
| výška | 147 mm |
| šířka | 93 mm |
| hloubka | 84 mm |
| hmotnost přístroje | 0,3 kg |
| stupeň krytí IP | IP55 |
|---|---|
| popis prostředí | Standardní prostředí |
| certifikace výrobků | UKCA |
Zboží zařazeno v kategoriích


