  3. SCHNEIDER ATV930D55N4 Frekvenční měnič 55 kW, In = 106 A, 3 x 380 až 480 V, IP 21, třída 3C3 a 3S3, EMC filtr C3, s DC tlumivkou a brzdným modulem, nástěnný
SCHNEIDER ATV930D55N4 Frekvenční měnič 55 kW, In = 106 A, 3 x 380 až 480 V, IP 21, třída 3C3 a 3S3, EMC filtr C3, s DC tlumivkou a brzdným modulem, nástěnný
SCHNEIDER ATV930D55N4
SCHNEIDER ATV930D55N4 Frekvenční měnič 55 kW, In = 106 A, 3 x 380 až 480 V, IP 21, třída 3C3 a 3S3, EMC filtr C3, s DC tlumivkou a brzdným modulem, nástěnný Technické parametry:Ovládané napětí: 380 až 480 V ACVýkon pro lehký provoz: 55 kWVýstupní proud pro lehký provoz: 106 AVýkon pro těžký provoz: ... celý popis
Dostupnost
VÝPRODEJ POSLEDNÍ KUS
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:SCHNEIDER ATV930D55N4
EAN kód:3606480883392
Výrobce:Schneider
  • Kompletní specifikace
  • Hodnocení 0
    VÝPRODEJ POSLEDNÍ KUS
    / ks
Kompletní specifikace
Technické parametry:
Ovládané napětí: 380 až 480 V AC
Výkon pro lehký provoz: 55 kW
Výstupní proud pro lehký provoz: 106 A
Výkon pro těžký provoz: 45 kW
Výstupní proud pro těžký provoz: 88 A
Počet fází: 3
Výstupní frekvence: 0,01 až 599 Hz
Integrovaný EMC filtr: ano, integrovaný
Komunikační rozhranní: Ethernet, 2 vodičový RS 485
Verze: s DC tlumivkou a brzdným modulem
Ovládací panel: ano, vestavěný
Rozměry: 922 x 325,5 x 290 mm