Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER A9Z11225 Acti9 Proudový Chránič iID 2P 25A 30mA AC 10kA
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER A9Z11225 Acti9 Proudový Chránič iID 2P 25A 30mA AC 10kADO 3 PRACOVNÍCH DNŮ859,00 Kč/ ks709,92 Kč bez DPH
SCHNEIDER A9Z11225 Acti9 Proudový Chránič iID 2P 25A 30mA AC 10kA
Acti 9 - iID modulární a spolehlivý proudový chránič s dvojitou svorkou (RCCB). Jedná se o 2P jistič se jmenovitým proudem 25 A o citlivost 30 mA se třídou ochrany typu AC. Tento výrobek je chráněn proti zasažení elektrickým proudem pomocí přímých nebo nepřímých kontaktů a nebezpečí požáru. Provádí funkci odpojení elektrických obvodů v případě zemní poruchy. Jedinečný indikátor VISitrip zkracuje dobu zásahu zobrazením vadného zařízení s mechanickým ukazatelem na přední straně. Tento produkt má také okno VisiSafe se zeleným pásem na páčce označující plné otevření pólů umožňující následnou údržbu Tento produkt je v souladu se standardem ENG/IEC 61008-1. Jmenovitá vypínací a zkratová kapacita (Im/ΙΔm) je 1500 A. Podmíněný jmenovitý zkratový proud (Inc/ΙΔc) je 10 kA. Mechanická životnost dosahuje až 20000 cyklů a elektrická odolnost dosahuje až 15000 cyklů. Provozní napětí Ue je 220 VAC až 240 VAC. Jmenovité izolační napětí Ui je 500 VAC. Impulzní výdržné napětí Uimp je 6 kV. Frekvence je 50 Hz nebo 60 Hz. Lze ji upevnit na lištu DIN. Šířka v 9mm rozteč je 4. Barva produktu je bílá (RAL9003). Rozměry jsou (Š) 36 mm x (V) 91 mm x H) 73 mm. Hmotnost je 0,21 kg. Má stupeň ochrany IP20 (podle normy IEC/EN 60529) a stává se jednou z modulárních skříní IP40. Provozní teplota je od -5 °C do 60 °C. Skladovací teplota je od -40 °C do 85 °C.
PARAMETRY
| řada | Acti 9 |
|---|---|
| označení výrobku | Acti 9 iID |
| typ produktu nebo součásti | Proudový chránič (RCCB) |
| označení přístroje | iID |
| popis pólů | 2P |
| umístěni nulového vodiče | Vlevo |
| [In] jmenovitý proud | 25 A |
| typ sítě | AC |
| citlivost chrániče | 30 mA |
| doba zpoždění spouště proud. chrániče | Mžiková |
| třída proudového chrániče | Typ AC |
| frekvence sítě | 50/60 Hz |
|---|---|
| [Ue] jmenovité pracovní napětí | 220...240 V AC 50/60 Hz |
| provedení proudového chrániče | Napěťově nezávislý |
| jmenovitá vypínací a zapínací schopnost | Idm 1500 A Im 1500 A |
| jmenovitý podmíněný zkratový proud | 10 kA |
| [Ui] jmenovité izolační napětí | 500 V AC 50/60 Hz |
| [Uimp] jmenovité impulzní výdržné napětí | 6 kV |
| odolnost proti rázovému proudu | 250 A |
| signalizace polohy kontaktu | Ano |
| typ ovládání | Páčka |
| montážní režim | Nacvaknutím |
| upevnění | Lišta DIN |
| rozteč 9 mm | 4 |
| výška | 91 mm |
| šířka | 36 mm |
| hloubka | 73 mm |
| hmotnost přístroje | 0,21 kg |
| barva | Bílá |
| mechanická životnost | 20000 cykly |
| elektrická životnost | AC-1: 15000 cykly |
| popis voleb pro uzamknutí | Zařízení na visací zámek |
| připojení - svorky | Dvojitá svorka čelní1…35 mm² pevný Dvojitá svorka čelní1…25 mm² ohebný Dvojitá svorka čelní1…25 mm² ohebný s koncovkou Dvojitá svorka zadní1…25 mm² pevný Dvojitá svorka zadní1…16 mm² ohebný Dvojitá svorka zadní1…16 mm² ohebný s koncovkou |
| délka odizolování vodiče | 14 mm for horní nebo dolní connection |
| kroutící moment | 3,5 N.m horní nebo dolní |
| Standardy | EN/IEC 61008-1 EN/IEC 61008-2-1 |
|---|---|
| stupeň krytí IP | IP20 conforming to IEC 60529 IP40 (modulární rozvaděč) conforming to IEC 60529 |
| Stupeň znečištění | 3 |
| elektromag.kompatibilita | 8/20 µs impulzní výdržné, 250 A podle EN/IEC 61008-1 |
| teplota okolního vzduchu pro provoz | -5…60 °C |
| teplota okolí pro uskladnění | -40…85 °C |

