Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER A9XPH312 Propojovací lišta 3P 100A 12Mod.
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER A9XPH312 Propojovací lišta 3P 100A 12Mod.DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ270,00 Kč/ ks223,14 Kč bez DPH
SCHNEIDER A9XPH312 Propojovací lišta 3P 100A 12Mod.
Tento produkt Acti9 představuje výřeznou horizontální přípojnici 12 mod. pro Acti9 iC60 nebo Acti9 iK60. Je určen pro zařízení 3L. Typ je L1L2L3 (řádek). Jedná se o sadu 1 zařízení. Jedná se o sadu 1 zařízení. Je vhodná pro 4 zařízení (3P). Délka je 220 mm. Celkový počet modulů 18 mm je 12. Průřez kolíku je 16 mm2. Typ elektrického připojení je PIN. Počet fází je 3. počet pólů je 3. Jmenovitý provozní proud Ie při 40 °C je 100 A. Zkratový proud Isc je kompatibilní s vypínací kapacitou jističů Schneider Electric. Jmenovité izolační napětí Ui je 500 VAC. Hodnota provozního napětí Ue je 415 VAC. Barva zařízení je bílá RAL9003. Stupeň znečištění je 3. Podle normy IEC 60695-2-1 požární odolnost při 960 °C do 30 s. Vyhovuje normám IEC 60947-7-1 a IEC 61439-2.
PARAMETRY
| řada | Acti 9 |
|---|---|
| typ produktu nebo součásti | Hřebenová sběrnice |
| montážní režim | Vodorovná |
| příslušenství / náhradní díly | Příslušenství pro připojení |
| popis vedení | 3L |
| Délka v 18 mm modulech | 12 |
| počet způsobů | 4 cestný 3 L |
|---|---|
| konfigurace pólu pro 1-cestný | 1 x 3P |
| rozteč pro připojení | 18 mm |
| typ konektoru | Kryty hřebenové lišty |
| vzdálenost mezi vedením | 54 mm |
| popis | L1 L2 L3 |
| izolace | Izolovaný |
| představení přístroje | Dělitelné |
| [Ie] jmenovitý pracovní proud | 100 A při 40 °C |
| [Ue] jmenovité pracovní napětí | 415 V AC |
| [Ui] jmenovité izolační napětí | 500 V AC podle IEC 61439-2 |
| místo instalace | Horní nebo dolní na tunelové svorky Horní nebo dolní na dvojitá svorka |
| rozteč 9 mm | 24 |
| šířka | 220 mm |
| barva | Bílá (RAL 9003) |
| kompatibilní řada | Acti 9 (Acti 9 iC60) Acti 9 (Acti 9 iK60) Acti 9 (Acti 9 iID) Acti 9 (Acti 9 iID K) Acti 9 (Acti 9 iSW) Acti 9 (Acti 9 iSW-NA) Multi 9 (Multi 9 C60) |
| Standardy | IEC 60947-7-1 IEC 61439-2 |
|---|---|
| požární odolnost | 960 °C ( 30 s ) podle IEC 60695-2-1 |
| Stupeň znečištění | 3 podle IEC 60947-7-1 |
| stupeň krytí IP | IP20 s koncovkami a kryty zubů |

