Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER A9S65340 Acti9 Vypínač iSW 3P 40A
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER A9S65340 Acti9 Vypínač iSW 3P 40ADO 3 PRACOVNÍCH DNŮ690,00 Kč/ ks570,25 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SCHNEIDER A9S65340 Acti9 Vypínač iSW 3P 40A
Tento Acti 9 iSW je modulární a spolehlivý odpínač. jedná se o 3P, jmenovitý proud 40 A a provozní napětí 415 V AC. Elektrická životnost dosahuje až 15000 cyklů a mechanická odolnost stoupne až na 20000 cyklů. Provozní teplota je -25 °C až +60 °C. Skladovací teplota je -40 °C až +85 °C. Stupeň ochrany je IP20 A IP40 V BOXU. Lze jej nainstalovat na lištu DIN. Šířka v roztečí 9 mm je 6. Rozměry jsou (Š) 54 mm x (V) 85 mm x (H) 73 mm. Tento odpínač je používán k ovládání a izolaci. Tento produkt je v souladu s normou ENG/IEC 60947-3.
PARAMETRY
| řada | Acti9 |
|---|---|
| označení výrobku | Acti 9 iSW |
| typ produktu nebo součásti | Odpínač |
| označení přístroje | iSW |
| použití zařízení | Ovládání Izolační |
| popis pólů | 3P |
| Kategorie užití | AC-22A |
| Vhodný pro bezpečné odpojení | Ano |
| [Ie] jmenovitý pracovní proud | 40 A při 415 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| [Ue] jmenovité pracovní napětí | 415 V AC 50/60 Hz |
| [Icm] jmenovitá zkratová zapínací schopnost | 4,2 kA samotný odpínač |
| [Icw] jmenovitý krátkodobý výdržný proud | 1260 A |
| [Ui] jmenovité izolační napětí | 500 V AC 50/60 Hz |
| [Uimp] jmenovité impulzní výdržné napětí | 6 kV |
| typ ovládání | Páčka |
| místní signalizace | ON/OFF signalizace |
| signalizace polohy kontaktu | Ano |
| montážní režim | Pevná |
| upevnění | Lišta DIN |
| kompatibilita hřebenové propoj. lišty | Horní nebo dolní: ANO |
| rozteč 9 mm | 6 |
| výška | 85 mm |
| šířka | 54 mm |
| hloubka | 73 mm |
| barva | Bílá |
| mechanická životnost | 20000 cykly |
| elektrická životnost | 15000 cykly |
| připojení - svorky | Tunelové svorky (horní nebo dolní) - <= 1 x 50 mm² - pevný Tunelové svorky (horní nebo dolní) - <= 1 x 35 mm² - ohebný Tunelové svorky (horní nebo dolní) - <= 1 x 35 mm² - ohebný s koncovkou |
| Délka holého konce vodiče | 9 mm |
| utahovací moment | 3,5 N.m |
| Normy | EN 60947-3 IEC 60947-3 |
|---|---|
| stupeň krytí IP | IP20 |
| Stupeň znečištění | 3 |
| Tropikalizace | 2 |
| relativní vlhkost | 95 % při 55 °C |
| provozní teplota | -25…60 °C |
| teplota okolí pro uskladnění | -40…85 °C |
Zboží zařazeno v kategoriích

