Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER A9L16577 Acti9 iPRD8 350V 1P+N svodič přepětí
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER A9L16577 Acti9 iPRD8 350V 1P+N svodič přepětíDO 3 PRACOVNÍCH DNŮ1 224,00 Kč/ ks1 011,57 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SCHNEIDER A9L16577 Acti9 iPRD8 350V 1P+N svodič přepětí
VÝROBA UKONČENA, U DODAVATELE POSLEDNÍCH 8 ks !!!
PARAMETRY
| řada produktů | Acti 9 |
|---|---|
| označení výrobku | Acti 9 iPRD |
| typ produktu nebo součásti | Svodič přepětí s odnímatelnou patronou |
| označení přístroje | iPRD8 |
| použití zařízení | Distribuce |
| Standardy | EN 61643-11 IEC 61643-11 |
| certifikace výrobků | CE |
| značky kvality | OVE KEMA-KEUR NF |
| popis pólů | 1P + N |
| dálková signalizace | Ne |
| typ svodiče přepětí | Elektrická distribuční síť |
| uzemňovací soustava | TN-S TT |
| typ třídy svodiče přepětí | Typ 2 + 3 |
|---|---|
| provedení svodiče přepětí | MOV + GDT |
| [Ue] jmenovité pracovní napětí | 230 V AC (+/- 10 %) při 50/60 Hz |
| [In] jmenovitý vybíjecí proud | Společný (common) režim: 2,5 kA (L/PE) Společný (common) režim: 2,5 kA (N/PE) Rozdílový režim: 2,5 kA (L/N) |
| [Imax] maximální vybíjecí proud | Společný (common) režim: 8 kA L/PE Společný (common) režim: 8 kA N/PE Rozdílový režim: 8 kA L/N |
| [Uoc] napětí naprázdno | 10 kV typ 3 společný (common) režim N/PE 10 kV typ 3 rozdílový režim L/N |
| [Uc] maximální trvalé pracovní napětí | Společný (common) režim: 340 V L/PE Společný (common) režim: 260 V N/PE Rozdílový režim: 340 V L/N |
| maximální úroveň ochrany [Up] | Společný (common) režim <1,1 kV typ 3 N/PE Rozdílový režim <1 kV typ 2 L/N Rozdílový režim <1,1 kV typ 3 L/N Společný (common) režim <1,4 kV typ 2 N/PE |
| typ odpojovače | Přidružený jistič iC60N 20 A křivka C - Icu 10 kA Přidružený jistič iC60H 20 A křivka C - Icu 15 kA Přidružený jistič iC60L 20 A křivka C - Icu 25 kA |
| montáž | Nacvaknutím (lišta DIN) |
| rozteč 9 mm | 4 |
| výška | 81 mm |
| šířka | 36 mm |
| hloubka | 69 mm |
| barva | Bílá (RAL 9003) |
| připojení - svorky | Klecová svorka (dolní strana) 2,5…35 mm² Klecová svorka (horní strana) 2,5…35 mm² |
| kroutící moment | 2,5 N.m |
| stupeň ochrany IK | IK03 podle IEC 62262 |
|---|---|
| relativní vlhkost | 5…90 % |
| pracovní nadmořská výška | 2000 m |
| provozní teplota | -25…60 °C |
| teplota okolí pro uskladnění | -40…85 °C |
Zboží zařazeno v kategoriích

