Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER A9FDB7610 Acti9 Oblouková ochrana + jistič 10A B 6kA
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER A9FDB7610 Acti9 Oblouková ochrana + jistič 10A B 6kADO 3 PRACOVNÍCH DNŮ4 188,00 Kč/ ks3 461,16 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SCHNEIDER A9FDB7610 Acti9 Oblouková ochrana + jistič 10A B 6kA
PARAMETRY
| řada | Acti 9 |
|---|---|
| označení výrobku | Acti 9 iDPN N oblouk |
| typ produktu nebo součásti | Jistič pro detekci elektrického oblouku |
| použití výrobku | Protipožární ochrana s detekcí elektrického oblouku |
| Normy | IEC 60898-1 EN / IEC 62606 |
| označení přístroje | IDPN N Arc |
| popis pólů | 1P + N |
| [In] jmenovitý proud | 10 A při 30 °C |
| typ charakteristiky | B |
| Vypínací schopnost | 6000 A Icn podle EN/IEC 60898-1 při 230 V AC 50 Hz |
| typ sítě | AC |
| umístěni nulového vodiče | Vlevo |
| Provedení jednotky spouští | Tepelně-magnetická |
| počet chráněných pólů | 1 |
|---|---|
| frekvence sítě | 50 Hz |
| [Ue] jmenovité pracovní napětí | 230 V AC 50 Hz podle IEC 62606 230 V AC 50 Hz podle EN/IEC 60898-1 |
| umístění zařízení v systému | Výstup |
| mez vypnutí zkratové spouště | 3...5 x In |
| třída omezení | 3 podle IEC 60898-1 |
| mezní hodnota vypínacího napětí | 400 V 200 ms |
| [Uimp] jmenovité impulzní výdržné napětí | 4 kV podle IEC 60898-1 |
| [Ui] jmenovité izolační napětí | 400 V AC |
| signalizace polohy kontaktu | Ano |
| typ ovládání | Páčka |
| místní signalizace | ZAP., VYP., aktivace při závadě |
| montážní režim | Nacvaknutím |
| upevnění | Lišta DIN |
| barva | Bílá |
| mechanická životnost | 20000 cykly |
| elektrická životnost | 20000 cykly 230 V AC 50 Hz |
| kategorie přepětí | III |
| Kabelový vstup | Horní |
| připojení - svorky | Klecová svorka pro 1 kabel(y) 10 mm² ohebný Klecová svorka pro 2 kabel(y) 2,5 mm² ohebný Klecová svorka pro 1 kabel(y) 16 mm² pevný Klecová svorka pro 2 kabel(y) 2,5 mm² pevný |
| délka odizolování vodiče | 14 mm |
| kroutící moment | 2 N.m |
| kompatibilita hřebenové propoj. lišty | ProDis Librio |
| rozteč pro připojení | 9 mm mezi fází a nulovým vodičem |
| rozteč 9 mm | 4 |
| výška | 81 mm |
| šířka | 36 mm |
| hloubka | 72 mm |
| hmotnost přístroje | 190 g |
| Tepelné ztráty | 2,6 W při 230 V - 10 A |
|---|---|
| stupeň krytí IP | IP20 |
| Stupeň znečištění | 2 |
| tropikalizace | Závažnost B podle IEC 60068-2-30 pro 28 d |
| pracovní nadmořská výška | 2000 m |
| provozní teplota | -25…60 °C |
| teplota okolí pro uskladnění | -40…85 °C |
| certifikace výrobků | VDE |
Zboží zařazeno v kategoriích

