Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER A9F03120 Acti9 Jistič iC60N 1P 20A B 6kA
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER A9F03120 Acti9 Jistič iC60N 1P 20A B 6kADO 3 PRACOVNÍCH DNŮ122,00 Kč/ ks100,83 Kč bez DPH
SCHNEIDER A9F03120 Acti9 Jistič iC60N 1P 20A B 6kA
Acti 9 iC60N je nízkonapěťový jistič. Jedná se o 1P jistič s 1 chráněným pólem, 20A jmenovitým proudem a vypínací charakteristikou B. Jmenovitá vypínací schopnost až 10 kA při 220 V stř. na 240 V stř. v souladu s normou ENEC/IEC 60947-2 a při 230 V stř. v souladu s normou EN IEC 60898-1 standard. Splňuje jak průmyslovou normu ENE/IEC 60898-1, tak normu ENE/IEC 60947-2. Tento modulární jistič chrání obvody před zkratem a proudem přetížení. Jedinečný indikátor VISitrip zkracuje dobu zásahu zobrazením vadného obvodu. Zelený pás Visisafe zaručuje fyzické otevření kontaktů a umožňuje tak provádění údržby. Mechanismus rychlého zavírání nezávislý na manuálním provozu zlepšuje jeho životnost. Má elektrickou výdrž až 10 000 cyklů a mechanickou odolnost až 20 000 cyklů. Jmenovité izolační napětí Ui je 500 VAC. Její třída omezení 3 (podle normy EN/IEC60898-1) zvyšuje náklady na ochranu přiřazeného obvodu. Výrobek lze nacvaknout na lištu DIN. Jeho šířka je 2 rozteč 9 mm. Stupeň znečištění je 3. Kategorie přepětí je IV. Barva produktu je bílá (RAL9003). Rozměry jsou (Š) 18 mm x (V) 91 mm x (H) 78,5 mm. Hmotnost je 0,125 kg. Podle normy IEC 60529 je stupeň ochrany ve skříni IP20 a IP40. Provozní teplota je -35 °C až 70 °C. Skladovací teplota je -40 °C až 85 °C.
PARAMETRY
| použití zařízení | Distribuce |
|---|---|
| řada | Acti 9 |
| označení výrobku | Acti 9 iC60 |
| typ produktu nebo součásti | Miniaturní jistič |
| označení přístroje | iC60N |
| popis pólů | 1P |
| počet chráněných pólů | 1 |
| [In] jmenovitý proud | 20 A |
| typ sítě | DC AC |
| Provedení jednotky spouští | Tepelně-magnetická |
| typ charakteristiky | B |
| Vypínací schopnost | 6000 A Icn podle EN/IEC 60898-1 při 230 V AC 50/60 Hz 10 kA Icu podle EN/IEC 60947-2 při 60...72 V DC 15 kA Icu podle EN/IEC 60947-2 při 12...60 V DC 10 kA Icu podle EN/IEC 60947-2 při 220...240 V AC 50/60 Hz 36 kA Icu podle EN/IEC 60947-2 při 12...60 V AC 50/60 Hz 20 kA Icu podle EN/IEC 60947-2 při 100...133 V AC 50/60 Hz |
| Kategorie užití | Kategorie A podle EN 60898-1 Kategorie A podle IEC 60898-1 |
| Vhodný pro bezpečné odpojení | Ano podle EN 60898-1 Ano podle EN 60947-2 Ano podle IEC 60898-1 Ano podle IEC 60947-2 |
| Normy | IEC 60898-1 EN 60898-1 EN 60947-2 IEC 60947-2 |
| frekvence sítě | 50/60 Hz |
|---|---|
| mez vypnutí zkratové spouště | 4 x In +/- 20 % |
| [Ics] jmenovitá provozní vypínací schopnost | 27 kA 75 % podle EN 60947-2 - 12...60 V AC 50/60 Hz 7,5 kA 75 % podle EN 60947-2 - 220...240 V AC 50/60 Hz 27 kA 75 % podle IEC 60947-2 - 12...60 V AC 50/60 Hz 7,5 kA 75 % podle IEC 60947-2 - 220...240 V AC 50/60 Hz 15 kA 75 % podle IEC 60947-2 - 100...133 V AC 50/60 Hz 15 kA 75 % podle EN 60947-2 - 100...133 V AC 50/60 Hz 6000 A 100 % podle EN 60898-1 - 230 V AC 50/60 Hz 6000 A 100 % podle IEC 60898-1 - 230 V AC 50/60 Hz 10 kA 100 % podle EN 60947-2 - 72 V DC 10 kA 100 % podle IEC 60947-2 - 72 V DC 15 kA 100 % podle EN 60947-2 - 12...60 V DC 15 kA 100 % podle IEC 60947-2 - 12...60 V DC |
| třída omezení | 3 podle EN 60898-1 3 podle IEC 60898-1 |
| [Ui] jmenovité izolační napětí | 500 V AC 50/60 Hz podle EN 60947-2 500 V AC 50/60 Hz podle IEC 60947-2 |
| [Uimp] jmenovité impulzní výdržné napětí | 6 kV podle EN 60947-2 6 kV podle IEC 60947-2 |
| signalizace polohy kontaktu | Ano |
| typ ovládání | Páčka |
| místní signalizace | Signalizace vypnutí poruchou |
| upevnění | Lišta DIN |
| rozteč 9 mm | 2 |
| výška | 91 mm |
| šířka | 18 mm |
| hloubka | 78,5 mm |
| hmotnost přístroje | 0,125 kg |
| barva | Bílá |
| mechanická životnost | 20000 cykly |
| elektrická životnost | 10000 cykly |
| připojení - svorky | Dvojitá svorka (horní nebo dolní) 1…25 mm² pevný Dvojitá svorka (horní nebo dolní) 1…16 mm² ohebný |
| délka odizolování vodiče | 14 mm for horní nebo dolní connection |
| kroutící moment | 2 N.m horní nebo dolní |
| proudový chránič | Ne |
| stupeň krytí IP | IP20 podle IEC 60529 IP20 podle EN 60529 |
|---|---|
| Stupeň znečištění | 3 |
| kategorie přepětí | IV |
| Tropikalizace | 2 |
| relativní vlhkost | 95 % při 55 °C |
| provozní teplota | -35…70 °C |
| teplota okolí pro uskladnění | -40…85 °C |

