Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER A9E18070 Přepínač ISSW 1 PREP 20A 230V
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER A9E18070 Přepínač ISSW 1 PREP 20A 230VDO 3 PRACOVNÍCH DNŮ530,00 Kč/ ks438,02 Kč bez DPH
SCHNEIDER A9E18070 Přepínač ISSW 1 PREP 20A 230V
Tento vypínač Acti 9 iSSW je lineární spínač používaný pro ruční ovládání elektrických obvodů. Je to 2polohový spínač s 1 přepínacím kontaktem (1 V/Z). Stěny oddělenou fází lze rozdělit tak, aby umožňovaly průchod všech typů přípojnic. Dodáváno se svorkami stupňovitě, aby se připojení zjednodušilo. Utahovací moment připojení je 1N.m pro typ PZ1 šroubováku. Hodnota provozního napětí Ue je 250 VAC. Jmenovitý pracovní proud Ie je 20 A. Provozní frekvence je 50 Hz. Připojení umožňuje pevné měděné kabely s minimální délkou 0,5 mm² až 2 x 2,5 mm². Přípojka umožňuje flexibilní nebo s měděnými kabely s průřezem od 0,5 mm² max. do 2 x 2,5 mm². Počet otevřených a zavřených cyklů (O-C) je 30000. Výdrž je 30000 operací s AC2 proudovou kategorií pod cos phi=0.8. Šířka v 9mm rozteč je 2. Rozměry jsou (Š) 18 mm x (V) 82 mm x H) 75 mm. Stupeň znečištění je 3. Tropikalizace se měří 2 (relativní vlhkost 95 % při 55 °C). Provozní teplota je od -20 °C do +50 °C. Skladovací teplota je od -40 °C do +70 °C. Vyhovuje normám IEC 60669-1 a IEC 60947-5-1.
PARAMETRY
| řada produktů | Acti9 |
|---|---|
| označení výrobku | Acti 9 iSSW |
| typ produktu nebo součásti | Lineární spínač |
| označení přístroje | iSSW |
| použití zařízení | Elektrický ovládací obvod |
| popis pólů | 1P |
| typ a složení kontaktu | 1 V/Z |
| [Ue] jmenovité pracovní napětí | 250 V AC 50/60 Hz |
| Normy | IEC 60669-1 IEC 60947-5-1 |
| [Ie] jmenovitý pracovní proud | 20 A |
|---|---|
| typ ovládání | Páčka 2 polohy |
| označení | 0 - 1 |
| montážní režim | Nacvaknutím |
| upevnění | Lišta DIN |
| rozteč 9 mm | 2 |
| výška | 82 mm |
| šířka | 18 mm |
| hloubka | 75 mm |
| barva | Bílá |
| elektrická životnost | AC-22: 30000 cykly cos Phi = 0.8 |
| připojení - svorky | Vývod tunelové svorky (dolní strana) 2 kabel(y) 0,5…2,5 mm² ohebný Vývod tunelové svorky (dolní strana) 2 kabel(y) 0,5…2,5 mm² pevný bez kabelové koncovky |
| délka odizolování vodiče | 9 mm |
| kroutící moment | 1 N.m |
| stupeň krytí IP | IP20 podle IEC 60529 |
|---|---|
| Tropikalizace | 2 |
| stupeň znečištění | 3 |
| relativní vlhkost | 95 % při 55 °C |
| provozní teplota | -20…50 °C |
| teplota okolí pro uskladnění | -40…70 °C |

