Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER A9E18032 Tlačítko IBP šedé 1ZAP 20A 250V
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER A9E18032 Tlačítko IBP šedé 1ZAP 20A 250VDO 3 PRACOVNÍCH DNŮ374,00 Kč/ ks309,09 Kč bez DPH
SCHNEIDER A9E18032 Tlačítko IBP šedé 1ZAP 20A 250V
Acti 9 iPB je modulární tlačítko používané k řízení elektrických obvodů pomocí pulzů. Je to jediný normálně otevřený kontakt (NO). Tlačítko je šedé. Stěny oddělenou fází lze rozdělit tak, aby umožňovaly průchod všech typů přípojnic. Dodáváno se svorkami stupňovitě, aby se připojení zjednodušilo. Utahovací moment připojení je 1N.m pro PZ1. Hodnota provozního napětí Ue je 250 VAC. Jmenovitý pracovní proud Ie je 20 A. Provozní frekvence je 50 Hz. Připojení umožňuje pevné měděné kabely s minimální délkou 0,5 mm² až 2 x 2,5 mm². Přípojka umožňuje flexibilní nebo s měděnými kabely s průřezem od 0,5 mm² max. do 2 x 2,5 mm². Počet otevřených a zavřených cyklů (O-C) je 30000. Výdrž je 30000 operací s AC2 proudovou kategorií pod cos phi=0.8. Šířka v 9mm rozteč je 2. Rozměry jsou (Š) 18 mm x (V) 82 mm x H) 71 mm. Stupeň znečištění je 3. Tropikalizace se měří 2 (relativní vlhkost 95 % při 55 °C). Provozní teplota je od -35 °C do +70 °C. Skladovací teplota je od -40 °C do +80 °C. Vyhovuje normám IEC 60669-1 a IEC 60947-5-1.
PARAMETRY
| řada produktů | Acti9 |
|---|---|
| označení výrobku | Acti 9 iPB |
| typ produktu nebo součásti | Ovládače stiskací |
| označení přístroje | iPB |
| Normy | IEC 60947-5-1 IEC 60669-1 |
| typ a složení kontaktu | 1 Z |
|---|---|
| [Ie] jmenovitý pracovní proud | 20 A |
| [Ue] jmenovité pracovní napětí | 250 V AC |
| typ ovládání | 1 tlačítko šedá |
| montážní režim | Pevná |
| upevnění | 35 mm symetrická DIN lišta |
| kompatibilita hřebenové propoj. lišty | Horní strana: Clario Horní strana: Librio Horní strana: ProDis |
| rozteč 9 mm | 2 |
| výška | 82 mm |
| šířka | 18 mm |
| hloubka | 71 mm |
| barva | Bílá |
| elektrická životnost | AC-22: 30000 cykly AC 50/60 Hz |
| připojení - svorky | Vývod tunelové svorky1 kabel(y) 0,5 mm² pevný Vývod tunelové svorky1 kabel(y) 0,5 mm² ohebný Vývod tunelové svorky1 kabel(y) 0,5 mm² ohebný s koncovkou Vývod tunelové svorky2 kabel(y) 2,5 mm² pevný Vývod tunelové svorky2 kabel(y) 2,5 mm² ohebný Vývod tunelové svorky2 kabel(y) 2,5 mm² ohebný s koncovkou |
| délka odizolování vodiče | 9 mm |
| kroutící moment | 1 N.m |
| Tropikalizace | 2 |
|---|---|
| relativní vlhkost | 95 % při 55 °C |
| provozní teplota | -35…70 °C |
| teplota okolí pro uskladnění | -40…80 °C |

