Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER A9D55616 Acti9 Chránič-jistič iDPN N Vigi 16A B 30mA AC 6kA 6kA
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER A9D55616 Acti9 Chránič-jistič iDPN N Vigi 16A B 30mA AC 6kA 6kADO 3 PRACOVNÍCH DNŮ1 136,00 Kč/ ks938,84 Kč bez DPH
SCHNEIDER A9D55616 Acti9 Chránič-jistič iDPN N Vigi 16A B 30mA AC 6kA 6kA
Acti 9 iDPN Vigi je modulární proudový chránič s nadproudovou ochranou (RCBO). Jedná se o jistič 1P+N s 1 chráněnou pólovou, 16A inhodnocenou proudem a vypínací charakteristikou B. Třída proudového chrániče je typ AC s citlivostí 30 mA. Ochranné časové zpoždění uzemnění je okamžité. Jmenovitá zkratová vypínací schopnost Icn je až 6000A podle normy EN/IEC 61009-2-1. Tento výrobek je chráněn proti zkratu, přetížení kabelu, úrazu elektrickým proudem při nepřímém kontaktu a nebezpečí požáru. Ukazatel zemní poruchy na přední straně umožňuje rychlou identifikaci typu poruchy. Lze jej nainstalovat namísto miniaturního jističe, aby byla zajištěna kompletní ochrana jednoho obvodu. Tento produkt je v souladu se standardem ENG/IEC 61009-2-1. Má elektrickou výdrž až 20 000 cyklů a mechanickou odolnost až 2 000 cyklů. Provozní napětí Ue je 220 VAC až 240 VAC. Jmenovité izolační napětí Ui je 400 V AC. Impulzní výdržné napětí Uimp je 4 kV. Frekvence je 50 Hz. Lze ji upevnit na lištu DIN. Šířka v 9mm rozteč je 4. Barva produktu je bílá (RAL9003). Rozměry jsou (Š) 36 mm x (V) 85 mm x H) 73 mm. Hmotnost je 125 g. Má stupeň ochrany IP20 (podle normy IEC/EN 60529) a stává se jednou z modulárních skříní IP40. Provozní teplota je od -5 °C do 60 °C. Skladovací teplota je od -40 °C do 85 °C.
PARAMETRY
| řada | Acti 9 |
|---|---|
| označení výrobku | Acti 9 iDPN Vigi |
| typ produktu nebo součásti | Proudový chránič s nadproudovou ochranou (RCBO) |
| označení přístroje | IDPN N Vigi |
| použití zařízení | Distribuce |
| popis pólů | 1P + N |
| počet chráněných pólů | 1 |
| umístěni nulového vodiče | Vlevo |
| [In] jmenovitý proud | 16 A |
| typ sítě | AC |
| Provedení jednotky spouští | Tepelně-magnetická |
| typ charakteristiky | B |
| citlivost chrániče | 30 mA |
| doba zpoždění spouště proud. chrániče | Mžiková |
| třída proudového chrániče | Typ AC |
| Vypínací schopnost | 6000 A Icn podle EN/IEC 61009-2-1 při 220...240 V AC 50 Hz |
| Vhodný pro bezpečné odpojení | Ano podle EN/IEC 60947-2 |
| Complementary | Výstup |
|---|---|
| frekvence sítě | 50 Hz |
| [Ue] jmenovité pracovní napětí | 220...240 V AC 50 Hz |
| mez vypnutí zkratové spouště | 3...5 x In |
| provedení proudového chrániče | Napěťově nezávislý |
| [Ics] jmenovitá provozní vypínací schopnost | 6000 A 100 % x Icn při 220...240 V AC 50 Hz podle EN/IEC 61009-2-1 |
| jmenovitá vypínací a zapínací schopnost | Idm 6000 A při 220...240 V AC 50 Hz podle EN/IEC 61009-2-1 |
| třída omezení | 3 podle EN/IEC 61009-2-1 |
| [Ui] jmenovité izolační napětí | 400 V AC 50 Hz |
| [Uimp] jmenovité impulzní výdržné napětí | 4 kV |
| signalizace polohy kontaktu | Ano |
| typ ovládání | Páčka |
| místní signalizace | ZAP., VYP., aktivace při závadě |
| montážní režim | Nacvaknutím |
| upevnění | Lišta DIN |
| kompatibilita hřebenové propoj. lišty | Horní nebo dolní: ANO |
| rozteč pro připojení | 9 mm mezi fází a nulovým vodičem |
| rozteč 9 mm | 4 |
| výška | 85 mm |
| šířka | 36 mm |
| hloubka | 73 mm |
| hmotnost přístroje | 125 g |
| barva | Bílá |
| mechanická životnost | 20000 cykly |
| elektrická životnost | 20000 cykly |
| popis voleb pro uzamknutí | Zařízení na visací zámek |
| připojení - svorky | Jednoduchá svorka horní nebo dolní1…16 mm² pevný Jednoduchá svorka horní nebo dolní1…10 mm² ohebný Jednoduchá svorka horní nebo dolní1…10 mm² ohebný s koncovkou |
| délka odizolování vodiče | 15 mm for horní nebo dolní connection |
| kroutící moment | 2 N.m horní nebo dolní |
| proudový chránič | Integrovaný |
| Standardy | EN/IEC 61009-2-1 |
|---|---|
| certifikace výrobku | VDE GOST |
| stupeň krytí IP | IP20 conforming to IEC 60529 IP40 (modulární rozvaděč) conforming to IEC 60529 |
| Stupeň znečištění | 3 |
| kategorie přepětí | III podle IEC 60364 |
| elektromag.kompatibilita | 8/20 µs impulzní výdržné, 250 A podle EN/IEC 61009-2-1 |
| Tropikalizace | 2 podle IEC 60068-1 |
| relativní vlhkost | 95 % při 55 °C |
| teplota okolního vzduchu pro provoz | -5…60 °C |
| teplota okolí pro uskladnění | -40…85 °C |

