Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER A9D07632 Acti9 Chránič-jistič iDPN H Vigi 32A B 30mA A 10kA
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER A9D07632 Acti9 Chránič-jistič iDPN H Vigi 32A B 30mA A 10kADO 3 PRACOVNÍCH DNŮ6 337,00 Kč/ ks5 237,19 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
SCHNEIDER A9D07632 Acti9 Chránič-jistič iDPN H Vigi 32A B 30mA A 10kA
PARAMETRY:
| řada | Acti 9 |
|---|---|
| označení výrobku | Acti 9 iDPN Vigi |
| typ produktu nebo součásti | Proudový chránič s nadproudovou ochranou (RCBO) |
| označení přístroje | IDPN H Vigi |
| použití zařízení | Distribuce |
| popis pólů | 1P + N |
| počet chráněných pólů | 1 |
| umístěni nulového vodiče | Vlevo |
| [In] jmenovitý proud | 32 A |
| typ sítě | AC |
| Provedení jednotky spouští | Tepelně-magnetická |
| typ charakteristiky | B |
| citlivost chrániče | 30 mA |
| doba zpoždění spouště proud. chrániče | Mžiková |
| třída proudového chrániče | Typ A |
| Vypínací schopnost | 10000 A Icn podle EN/IEC 61009-2-1 při 220...240 V AC 50 Hz |
| Vhodný pro bezpečné odpojení | Ano podle EN/IEC 60947-2 |
| Complementary | Výstup |
|---|---|
| frekvence sítě | 50 Hz |
| [Ue] jmenovité pracovní napětí | 220...240 V AC 50 Hz |
| mez vypnutí zkratové spouště | 3...5 x In |
| provedení proudového chrániče | Napěťově nezávislý |
| [Ics] jmenovitá provozní vypínací schopnost | 7500 A 75 % x Icn při 220...240 V AC 50 Hz podle EN/IEC 61009-2-1 |
| jmenovitá vypínací a zapínací schopnost | Idm 10000 A při 220...240 V AC 50 Hz podle EN/IEC 61009-2-1 |
| třída omezení | 3 podle EN/IEC 61009-2-1 |
| [Ui] jmenovité izolační napětí | 400 V AC 50 Hz |
| [Uimp] jmenovité impulzní výdržné napětí | 4 kV |
| signalizace polohy kontaktu | Ano |
| typ ovládání | Páčka |
| místní signalizace | ZAP., VYP., aktivace při závadě |
| montážní režim | Nacvaknutím |
| upevnění | Lišta DIN |
| kompatibilita hřebenové propoj. lišty | Horní nebo dolní: ANO |
| rozteč pro připojení | 9 mm mezi fází a nulovým vodičem |
| rozteč 9 mm | 4 |
| výška | 85 mm |
| šířka | 36 mm |
| hloubka | 73 mm |
| hmotnost přístroje | 125 g |
| barva | Bílá |
| mechanická životnost | 20000 cykly |
| elektrická životnost | 10000 cykly |
| popis voleb pro uzamknutí | Zařízení na visací zámek |
| připojení - svorky | Jednoduchá svorka horní nebo dolní1…16 mm² pevný Jednoduchá svorka horní nebo dolní1…10 mm² ohebný Jednoduchá svorka horní nebo dolní1…10 mm² ohebný s koncovkou |
| délka odizolování vodiče | 15 mm for horní nebo dolní connection |
| kroutící moment | 2 N.m horní nebo dolní |
| proudový chránič | Integrovaný |
| Standardy | EN/IEC 61009-2-1 |
|---|---|
| certifikace výrobku | VDE |
| stupeň krytí IP | IP20 conforming to IEC 60529 IP40 (modulární rozvaděč) conforming to IEC 60529 |
| Stupeň znečištění | 3 |
| kategorie přepětí | III podle IEC 60364 |
| elektromag.kompatibilita | 8/20 µs impulzní výdržné, 250 A podle EN/IEC 61009-2-1 |
| Tropikalizace | 2 podle IEC 60068-1 |
| relativní vlhkost | 95 % při 55 °C |
| teplota okolního vzduchu pro provoz | -25…60 °C |
| teplota okolí pro uskladnění | -40…85 °C |
Zboží zařazeno v kategoriích

