Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER A9C30815 Impulzní relé LI 16A 1ZAP 1VYP 230V AC 50-60Hz 110V DC
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER A9C30815 Impulzní relé LI 16A 1ZAP 1VYP 230V AC 50-60Hz 110V DCDO 3 PRACOVNÍCH DNŮ1 196,00 Kč/ ks988,43 Kč bez DPH
SCHNEIDER A9C30815 Impulzní relé LI 16A 1ZAP 1VYP 230V AC 50-60Hz 110V DC
Acti9 iTLi je modulární impulzní relé. Je to přepínací kontakt s 1 normálně otevřeným a 1 normálně blízkým kontaktem. Jmenovitý proud je 16 A, 24 V stř. až 250 V stř. a pracuje s výstupním napětím 230 V stř. až 240 V stř. nebo 110 V ss. Elektrická životnost stoupne až na 200 000 cyklů pro AC-21 nebo 10 000 cyklů pro ACU-22. Spínací frekvence je 5 spínacích operací/min. nebo 100 spínacích operací/den. Trvání příkazu by mělo být mezi 50 ms a 1 s. Používá se hlavně pro aplikace ovládání osvětlení. Jmenovité izolační napětí Ui je 440 V AC. Impulzní výdržné napětí Uimp je 6 kV. Provozní frekvence je 50 Hz nebo 60 Hz. Lze ji upevnit na lištu DIN. Stupeň znečištění je 3. Kategorie přepětí je IV. Rozměry jsou (Š) 18 mm x (V) 84 mm x (H) 60 mm. Stupeň ochrany je IP20 A IP40 V BOXU. Provozní teplota je od -20 °C do 50 °C. Skladovací teplota je od -40 °C do 70 °C. Tento produkt je v souladu se standardem IEC/EN 60669-1 a IEC/EN 60669-2-2.
PARAMETRY
| řada produktů | Acti9 |
|---|---|
| označení výrobku | Acti9 iTL |
| typ produktu nebo součásti | Impulzní relé |
| označení přístroje | ITLi |
| použití zařízení | Přepínací relé |
| Póly | 2P |
| složení kontaktů | 1 Z + 1 V |
| [In] jmenovitý proud | 16 A |
| typ sítě | AC |
| [Uc] napětí ovládacího obvodu | 230...240 V AC 50/60 Hz 110 V DC |
| frekvence sítě | 50/60 Hz |
|---|---|
| [Ue] jmenovité pracovní napětí | 250 V AC 50/60 Hz |
| typ ovládání | Odpojení cívky Dálkové a manuální ovládání |
| typ ovládacího signálu | Impulzní |
| spínaná frekvence | 5 spínacích operací/min. 100 spínacích operací/min. |
| doba trvání impulzu | 50 ms...1 s |
| typ dálkového ovládání | Prosvětlené tlačítko 3 mA |
| místní signalizace | ON/OFF signalizace |
| montážní režim | Pevná |
| upevnění | Lišta DIN |
| rozteč 9 mm | 2 |
| výška | 84 mm |
| šířka | 18 mm |
| hloubka | 60 mm |
| elektrická životnost | AC-21: 200000 cykly AC-22: 100000 cykly |
| připojení - svorky | Ovládací obvod: tunelové svorky 1 kabel(y) 0,5…4 mm² pevný Ovládací obvod: tunelové svorky 1 kabel(y) 0,5…4 mm² pevný s kabelovou koncovkou Ovládací obvod: tunelové svorky 1 kabel(y) 1…4 mm² ohebný Ovládací obvod: tunelové svorky 1 kabel(y) 1…4 mm² ohebný s koncovkou Výkonový obvod: tunelové svorky 1 kabel(y) 1,5…4 mm² pevný Výkonový obvod: tunelové svorky 1 kabel(y) 1,5…4 mm² pevný s kabelovou koncovkou Výkonový obvod: tunelové svorky 1 kabel(y) 1,5…4 mm² ohebný Výkonový obvod: tunelové svorky 1 kabel(y) 1,5…4 mm² ohebný s koncovkou |
| délka odizolování vodiče | 11 mm |
| kroutící moment | 1 N.m |
| kompatibilní řada | Acti 9 iATEt Acti 9 iATL4 Acti 9 iATLc Acti 9 iATLc+s Acti 9 iATLm Acti 9 iATLs Acti 9 iATLz Acti 9 iETL iTL 16 Acti 9 iATLc+c Acti 9 iATL24 |
| Normy | EN 669-1 EN 669-2-2 |
|---|---|
| certifikace výrobků | CCC GOST |
| značky kvality | CEBEC NF IMQ KEMA VDE |
| úroveň hluku | 60 dB |
| stupeň krytí IP | IP20 (při vypnutí) podle IEC 60529 IP40 (v rozváděči) podle IEC 60529 |
| Stupeň znečištění | 3 |
| Tropikalizace | 2 |
| relativní vlhkost | 95 % při 55 °C |
| provozní teplota | -20…50 °C |
| teplota okolí pro uskladnění | -40…70 °C |

