Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER A9C22711 Acti9 Stykač iCT 16A 1ZAP 230/240V AC 50Hz
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER A9C22711 Acti9 Stykač iCT 16A 1ZAP 230/240V AC 50HzDO 3 PRACOVNÍCH DNŮ532,00 Kč/ ks439,67 Kč bez DPH
SCHNEIDER A9C22711 Acti9 Stykač iCT 16A 1ZAP 230/240V AC 50Hz
Toto Acti9 iCT je modulární stykač. Zařízení pro dálkové ovládání 1P s 1 normálně otevřeným kontaktem. In jmenovitý proud je 16 A pro AC-7a a 6 A pro AC-7b. Hodnota provozního napětí Ue je 250 VAC. Ovládací napětí Uc je 230 V stř. až 240 V stř. Toto zařízení lze použít pro ovládací obvody. Toto zařízení lze použít pro dálkové spínání osvětlení, malé motory (ventilátory, mixéry) nebo HVAC systémy. Je kompatibilní se všemi pomocnými zařízeními klimatizace Acti9, pro aplikace osvětlení, vytápění a ventilace. Tento produkt je v souladu s normou IEC/EN 61095. Elektrická životnost až 100 000 cyklů pro AC-7A nebo ACU-1 30 000 cyklů pro AC-7C, AC-7B, AC-3, AC-5A nebo AC LC-5B Maximální počet spínacích operací je 6 za minutu. Jmenovité izolační napětí Ui je 500 VAC. Impulzní výdržné napětí Uimp je 4 kV. Stupeň znečištění je 2. Lze jej nainstalovat na lištu DIN. Jeho šířka je 2 rozteč 9 mm. Barva produktu je bílá (RAL9003). Rozměry jsou (Š) 81 mm x (V) 18 mm x (H) 60 mm. Podle normy IEC 60529 je stupeň ochrany ve skříni IP20 a IP40. Provozní teplota je od -5 °C do 60 °C. Skladovací teplota je od -40 °C do 70 °C.
PARAMETRY
| řada produktů | Acti9 |
|---|---|
| označení výrobku | Acti9 iCT |
| typ produktu nebo součásti | Stykač |
| označení přístroje | ICT |
| použití zařízení | Motor-topení-osvětlení |
| Póly | 1P |
| [Ie] jmenovitý pracovní proud | 16 A AC-7A 6 A AC-7B |
| složení kontaktů | 1 Z |
| typ sítě | AC |
| typ ovládání | Dálkové ovládání |
| [Uc] napětí ovládacího obvodu | 230...240 V AC 50 Hz |
| frekvence sítě | 50 Hz |
|---|---|
| [Ue] jmenovité pracovní napětí | 250 V AC 50 Hz |
| maximální výkon | 1,2 W při 250 V AC |
| [Ui] jmenovité izolační napětí | 500 V AC 50/60 Hz |
| [Uimp] jmenovité impulzní výdržné napětí | 4 kV |
| typ ovládacího signálu | Udržovací |
| spínaná frekvence | 100 spínacích operací/min. |
| místní signalizace | Indikátor činnosti |
| prídržný príkon (VA) | 2,7 VA |
| spotřeba při přítahu (VA) | 9,2 VA |
| montážní režim | Nacvaknutím |
| upevnění | 35 mm symetrická DIN lišta |
| rozteč 9 mm | 2 |
| výška | 81 mm |
| šířka | 18 mm |
| hloubka | 60 mm |
| barva | Bílá |
| mechanická životnost | 1000000 cykly |
| elektrická životnost | 100000 cykly IEC/EN 61095 16 A 50 Hz AC-7A 30000 cykly IEC/EN 61095 6 A 50 Hz AC-7B 30000 cykly IEC/EN 61095 50 Hz AC-7C 100000 cykly EN/IEC 60947-4-1 50 Hz AC-1 30000 cykly EN/IEC 60947-4-1 50 Hz AC-3 30000 cykly EN/IEC 60947-4-1 50 Hz AC-5A 30000 cykly EN/IEC 60947-4-1 50 Hz AC-5B |
| připojení - svorky | Ovládací obvod: tunelové svorky2 kabel(y) 1,5 mm² pevný Výkonový obvod: tunelové svorky1 kabel(y) 1…4 mm² ohebný Výkonový obvod: tunelové svorky1 kabel(y) 1,5…6 mm² pevný Ovládací obvod: tunelové svorky1 kabel(y) 1,5…2,5 mm² pevný Ovládací obvod: tunelové svorky2 kabel(y) 1,5…2,5 mm² ohebný |
| kroutící moment | Ovládací obvod: 0,8 N.m Výkonový obvod: 0,8 N.m |
| kompatibilita výrobku | IACTs |
| označení kompatibility | ICT |
| segment trhu | Rezidenční Malé komerční budovy |
| Normy | IEC/EN 61095 |
|---|---|
| úroveň hluku | 30 dB |
| tepelné ztráty | 0,9 W |
| stupeň krytí IP | IP20 |
| Stupeň znečištění | 2 |
| Tropikalizace | 2 podle EN 60947-4-1 2 podle EN 61095 2 podle IEC 1095 |
| relativní vlhkost | 95 % při 55 °C |
| pracovní nadmořská výška | 2000 m |
| provozní teplota | -5…60 °C |
| teplota okolí pro uskladnění | -40…70 °C |

