Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER A9C20732 Stykač iCT 25A 2ZAP 230/240V AC 50Hz
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER A9C20732 Stykač iCT 25A 2ZAP 230/240V AC 50HzDO 3 PRACOVNÍCH DNŮ735,00 Kč/ ks607,44 Kč bez DPH
SCHNEIDER A9C20732 Stykač iCT 25A 2ZAP 230/240V AC 50Hz
Toto Acti9 iCT je modulární stykač. Zařízení pro dálkové ovládání 2P s 2 normálně otevřenými kontakty. In jmenovitý proud je 25 A pro AC-7a a 8,5 A pro AC-7b. Hodnota provozního napětí Ue je 250 VAC. Ovládací napětí Uc je 230 V stř. až 240 V stř. Toto zařízení lze použít pro ovládací obvody. Toto zařízení lze použít k dálkovému přepínání u malých motorů (ventilátorů, míchacích zařízení) nebo u systémů HVAC. Tento produkt je v souladu se standardem IEC/EN 61095. Elektrická životnost až 100 000 cyklů pro AC-7A nebo ACU-1 30 000 cyklů pro AC-7C, AC-7B, AC-3, AC-5A nebo AC GV-5B. Maximální počet sepnutí je 100 za den. Jmenovité izolační napětí Ui je 500 VAC. Impulzní výdržné napětí Uimp je 4 kV. Stupeň znečištění je 2. Lze jej nainstalovat na lištu DIN. Jeho šířka je 2 rozteč 9 mm. Barva produktu je bílá (RAL9003). Rozměry jsou (Š) 81 mm x (V) 18 mm x (H) 68,5 mm. Podle normy IEC 60529 je stupeň ochrany ve skříni IP20 a IP40. Provozní teplota je od -5 °C do 60 °C. Skladovací teplota je od -40 °C do 70 °C.
PARAMETRY
| řada produktů | Acti9 |
|---|---|
| označení výrobku | Acti9 iCT |
| typ produktu nebo součásti | Stykač |
| označení přístroje | ICT |
| použití zařízení | Motor-topení-osvětlení |
| Póly | 2P |
| [Ie] jmenovitý pracovní proud | 25 A AC-7A 8,5 A AC-7B |
| složení kontaktů | 2 Z |
| typ sítě | AC |
| typ ovládání | Dálkové ovládání |
| [Uc] napětí ovládacího obvodu | 230...240 V AC 50 Hz |
| frekvence sítě | 50 Hz |
|---|---|
| [Ue] jmenovité pracovní napětí | 250 V AC 50 Hz |
| maximální výkon | 1,2 W při 250 V AC |
| [Ui] jmenovité izolační napětí | 500 V AC 50 Hz |
| [Uimp] jmenovité impulzní výdržné napětí | 4 kV |
| typ ovládacího signálu | Udržovací |
| spínaná frekvence | 100 spínacích operací/min. |
| místní signalizace | Indikátor činnosti |
| prídržný príkon (VA) | 2,7 VA |
| spotřeba při přítahu (VA) | 9,2 VA |
| montážní režim | Nacvaknutím |
| upevnění | 35 mm symetrická DIN lišta |
| rozteč 9 mm | 2 |
| výška | 81 mm |
| šířka | 18 mm |
| hloubka | 68,5 mm |
| barva | Bílá |
| mechanická životnost | 1000000 cykly |
| elektrická životnost | 100000 cykly IEC/EN 61095 25 A 50 Hz AC-7A 30000 cykly IEC/EN 61095 8,5 A 50 Hz AC-7B 30000 cykly IEC/EN 61095 50 Hz AC-7C 100000 cykly EN/IEC 60947-4-1 50 Hz AC-1 30000 cykly EN/IEC 60947-4-1 50 Hz AC-3 30000 cykly EN/IEC 60947-4-1 50 Hz AC-5A 30000 cykly EN/IEC 60947-4-1 50 Hz AC-5B |
| připojení - svorky | Ovládací obvod: tunelové svorky2 kabel(y) 1,5 mm² pevný Výkonový obvod: tunelové svorky1 kabel(y) 1…4 mm² ohebný Výkonový obvod: tunelové svorky1 kabel(y) 1,5…6 mm² pevný Ovládací obvod: tunelové svorky1 kabel(y) 1,5…2,5 mm² pevný Ovládací obvod: tunelové svorky2 kabel(y) 1,5…2,5 mm² ohebný |
| kroutící moment | Ovládací obvod: 0,8 N.m Výkonový obvod: 0,8 N.m |
| kompatibilita výrobku | IACTs IACTp IACT 24 IATEt IACTc |
| označení kompatibility | ICT |
| segment trhu | Rezidenční Malé komerční budovy |
| Normy | IEC/EN 61095 |
|---|---|
| úroveň hluku | 30 dB |
| tepelné ztráty | 0,9 W při 50/60 Hz |
| stupeň krytí IP | IP20 conforming to IEC 60529 IP40 (modulární rozvaděč) conforming to IEC 60529 |
| Stupeň znečištění | 2 |
| Tropikalizace | 2 podle IEC 60068-1 2 |
| relativní vlhkost | 95 % při 55 °C |
| pracovní nadmořská výška | 2000 m |
| provozní teplota | -5…60 °C |
| teplota okolí pro uskladnění | -40…70 °C |

