Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
SCHNEIDER A9A26946 iMX+OF vypínací spoušť 100-415V AC
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 0
SCHNEIDER A9A26946 iMX+OF vypínací spoušť 100-415V ACNení skladem1 498,00 Kč/ ks1 238,02 Kč bez DPH
SCHNEIDER A9A26946 iMX+OF vypínací spoušť 100-415V AC
Tato pomocná funkce pro vypínací spoušť Acti9 iMX+OFZ je vypínací zařízení s otevřeným/zavřeným pomocným kontaktem. Je určen pro Acti9 iC60, iID, iDPN Vigi, iSW-NAN. Toto zařízení zahrnuje kontakt OFZ s otevřeným/blízkým kontaktem, který signalizuje polohu přidruženého zařízení. Nouzový vypínač normálně otevřeným tlačítkem. Pokud je výrobek zapnut nouzovým tlačítkem, vypíná přidružené zařízení. Šířka v 9mm rozteč je 2. Provozní napětí Ue je 100 VAC až 415 VAC nebo 110 VDC až 130 VDC. Provozní frekvence je 50 Hz nebo 60 Hz. Jmenovitý provozní proud Ie je 6 A pod 24 V ss., 2 A pod 48 V ss., 1,5 A pod 60 V ss., 1 A pod 130 V ss. Jmenovitý provozní proud Ie je 6 A pod 24 V stř. až 240 V stř., 3 A pod 415 V stř. Na přední straně je mechanické světlo indikátoru stavu. Lze jej upevnit na lištu DIN pro modulární instalaci. Barva produktu je bílá (RAL9003). Provozní teplota je -25 °C až + 50 °C. Skladovací teplota je -40 °C až +85 °C. Tento produkt splňuje normy IEC/EN 60947-5-1.
PARAMETRY
| řada produktů | Acti 9 |
|---|---|
| typ produktu nebo součásti | Vypínací spoušť s Z/V kontaktem |
| označení přístroje | iMX+OF |
| umístění signalizačních kontaktů | 1 V/Z |
| [In] jmenovitý proud | AC-12 3 A at 415 V, AC 50 Hz AC-12 6 A at 100 V, AC 50 Hz AC-12 6 A at 230 V, AC 50 Hz DC-12 1 A at 110 V, DC DC-12 1 A at 130 V, DC |
| [Uc] napětí ovládacího obvodu | 100...415 V AC 50/60 Hz 110...130 V DC |
| rozteč 9 mm | 2 |
| kompatibilní řada | Acti 9 (Acti 9 iC65) Acti 9 (Acti 9 ARA) Acti 9 (Acti 9 iDPN Vigi) Acti 9 (Acti 9 iID) Acti 9 (Acti 9 iSW-NA) Acti 9 (Acti 9 RCA) Acti 9 (Acti 9 iDPN (čínská verze)) Acti 9 (Acti 9 iC60) dvojitá svorka jističe Acti 9 (Acti 9 iC40) |
|---|---|
| místní signalizace | Indikátor činnosti |
| montážní režim | Nacvaknutím |
| upevnění | Lišta DIN |
| kompatibilita hřebenové propoj. lišty | Horní: ANO |
| šířka | 18 mm |
| barva | Bílá |
| připojení - svorky | Nacvakávací svorka - 2 kabel(y) 2,5 mm² - ohebný s kabelovou koncovkou Nacvakávací svorka - 1 kabel(y) 6 mm² - pevný Nacvakávací svorka - 2 kabel(y) 2,5 mm² - pevný Nacvakávací svorka - 1 kabel(y) 4 mm² - ohebný |
| kroutící moment | 1 N.m |
| označení kompatibility | IMX + OF |
| Normy | EN/IEC 60947-5-1 |
|---|---|
| Tropikalizace | 2 podle EN/IEC 60947-5-1 |
| relativní vlhkost | 95 % při 55 °C |
| provozní teplota | -25…50 °C |
| teplota okolí pro uskladnění | -40…85 °C |

