Novinky
Zobrazit všechny novinkyBlog
12.02.2026
Elektromateriál
Výpočet průřezu vodiče
Orientační kalkulačka pro výpočet požadovaného průřezu kabelu podle proudu a úbytku napětí.
číst celé
11.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm²: co je a k čemu se používá v elektroinstalaci
Kabel CYKY-J 3x1,5 mm² patří k nejrozšířenějším instalačním kabelům v českých domácnostech i lehké komerci. Je to „základ“ pro světelné okruhy a drobn...
číst celé
10.11.2025
Elektromateriál
Kabel CYKY-J 3x2,5: Vše, co potřebujete vědět o jeho použití v elektroinstalaci
Úvod Kabel CYKY-J 3x2,5 patří v české domovní a lehké komerční elektroinstalaci mezi nejpoužívanější. Většina zásuvkových okruhů 230 V je dimenzována ...
číst celé
Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
- Úvod
- Jističe, chrániče HAGER
- Skupinové přepínače
- HAGER SFT340 Skupinový přepínač (I-0-II) 3P / 40A - výstupní kontakt horem
HAGER SFT340 Skupinový přepínač (I-0-II) 3P / 40A - výstupní kontakt horem
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 2
- Produkty kategorie1
HAGER SFT340 Skupinový přepínač (I-0-II) 3P / 40A - výstupní kontakt horemSkladem567,00 Kč/ ks468,60 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
HAGER SFT340 Skupinový přepínač (I-0-II) 3P / 40A - výstupní kontakt horem
SKLADEM 250 ks
Technické parametry:
| Druh řízení: | střídavý přepínač |
| počet pólů: | 3 P |
| typ pólu: | 3 P |
Hlavní elektrické prvky
| provozní napětí AC: | 400 V |
| frekvence: | 50/60 Hz |
Napětí
| jmenovité izolační napětí: | 440 V |
| Druh řídicího napětí 1: | AC |
| jmenovité impulzní výdržné napětí: | 4000 V |
Elektrický proud
| Proudová zatížitelnost při AC21 v kategorii B: | 40 A |
| Proudová zatížitelnost při AC22 v kategorii A: | 40 A |
| nominální jmenovitý proud: | 40 A |
| Přípustný návrhový proud nižší než 1 s: | 0,6 kA |
| Tepelný jmenovitý proud mimo kryt: | 40 A |
| Proudová zatížitelnost při AC21 v kategorii A: | 40 A |
| Proudová zatížitelnost při AC22 v kategorii B: | 40 A |
Výkon
| celkový ztrátový výkon při jmenovitém proudu: | 6,3 W |
| tepelné ztráty na pól: | 2,1 W |
Výdrž
| Elektrická životnost při jmenovitém zatížení v AC21: | 25000 |
| Elektrická životnost při jmenovitém zatížení v AC22: | 25000 |
| mechanická životnost v cyklech: | 200000 |
Rozměry
| hloubka: | 70 mm |
| výška: | 83 mm |
| šířka: | 52,5 mm |
Instalace, montáž
| utahovací moment: | 1,8Nm |
Připojení
| průřez pro flexibilní vodiče: | 1,5 - 10mm² |
| průřez pro pevné vodiče: | 1,5 - 16mm² |
| Poloha svorek: | odsazené |
| typ připojení: | se šrouby |
Zařízení
| počet přepínacích kontaktů: | 3 |
Normy
| _empty_: | IEC 60947-3 |
| Evropská direktiva WEEE: | dotčeno |
Bezpečnost
| krytí IP: | IP20 |
Podmínky použití
| Provozní teplota: | -20…50 °C |
| Stupeň znečištění podle IEC 60664 / IEC 60947-2: | 2 |
| Výška n.m.: | 2000 m |
| Teplota skladu / transportu: | -40…80 °C |
Produkty kategorie 1
- Novinka
3 hodnocení
679,00 Kč
/
ks
561,16 Kč
bez DPH
679,00 Kč
/
ks
561,16 Kč
bez DPH
do 3 pracovních dnů
Zboží zařazeno v kategoriích


